Ewa Krawczyk przerywa milczenie. Napisała to wprost: Ja muszę powiedzieć parę słów

Ewa Krawczyk, żona zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka zabrała głos w sprawie Mariana Lichtmana. Media krótki czas po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka informowały o kłótni, która miała mieć miejsce w trakcie pożegnania legendarnego polskiego piosenkarza. Do całej sprawy w mediach społecznościowych odniósł się Andrzej Kosmala, który był wiernym przyjacielem oraz także menadżerem Krzysztofa Krawczyka. To właśnie on przywołał słowa, które miały paść z ust Ewy Krawczyk pod adresem Mariana Lichtmana. Teraz żona zmarłego artysty postanowiła oficjalnie się odnieść do Lichtmana za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

Ewa Krawczyk, żona zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka zabrała głos w sprawie Mariana Lichtmana

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny. Wiadomość o odejściu znanego piosenkarza była szokiem dla wielu Polaków. Krótko przed śmiercią Krzysztof Krawczyk przebywał w szpitalu. Po wyjściu do domu miał wypoczywać pod opieką swojej ukochanej żony Ewy. Niestety w Poniedziałek Wielkanocny artysta zaczął słabnąć. W tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać jego żona. Niestety tego samego dnia media obiegła informacja o śmierci wybitnego piosenkarza, który został pochowany tydzień temu.

Niestety tuż po pogrzebie w mediach pojawiły się informacje o incydencie, który miał miejsce w jego trakcie. Ewa Krawczyk miała skierować kilka słów pod adresem Mariana Lichtmana. Teraz zrobiła to samo, lecz za pośrednictwem strony na Facebooku swojego zmarłego męża.

Marian Lichtman – ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu. Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Rozmawiałam z moim mężem o tym. Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić, opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko, co się należy Synowi Juniorowi, dostanie, ale to jest proces który trwa”napisała żona Krzysztofa Krawczyka.

Żona Krzysztofa Krawczyka napisała także:

Sprawami mojego męża zajmuje się nadal Andrzej Kosmala. A Ciebie błagam, odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce, skoro się uważasz za przyjaciela, bo oni tak nie robią! Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia!” – zakończyła Ewa Krawczyk.

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Awantura na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Żona muzyka nie wytrzymała