Andruszkiewicz dodatkowo upokorzył Ewę Kopacz. Zamieścił to nagranie (wideo)

Film dokumentalny „Stan zagrożenia” został wyemitowany w ostatnią niedzielę 18 kwietnia przez Telewizje Polską. Materiał krótko po publikacji wywołał olbrzymią falę komentarzy i pytań. W szczególny sposób wiele osób zwróciło uwagę na opublikowane w filmie zdjęcia, na których pojawiła się była premier Ewa Kopacz. Po ich publikacji szczególnie negatywnie zaregowali politycy prawicy. Mowa tu choćby o europośle Patryku Jakim oraz również pośle Adamie Andruszkiewiczu, który zamieścił w mediach społecznościowych bardzo wymowne nagranie odnoszące się do Ewy Kopacz.

Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

„Stan zagrożenia” i Ewa Kopacz

W niedzielę 18 kwietnia Telewizja Polska wyemitowała film dokumentalny autorstwa Ewy Stankiewicz pt. „Stan zagrożenia”. W materiale zamieszczono rozmowę z Dymitrem Książkiem, który jest specjalistą medycyny ratunkowej. – Byłem w Moskwie jako medyczna obsługa, medyczna obstawa rodzin, teraz się o nich mówi rodziny smoleńskie. W prosektorium odbywały się identyfikacje. Tam był jakiś konflikt interesów, że chyba Rosjanie nie za bardzo chcieli dopuścić polskich medyków sądowych do tych identyfikacji i de facto skończyło się na tym, że polscy medycy sądowi nie uczestniczyli w samych sekcjach – powiedział mężczyzna.

W materiale ukazano również zdjęcia, na których znalazła się Ewa Kopacz. Na ich temat głos zabrał między innymi europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Dziś ujawnione w filmie E.Stankiewicz słodkie foto z moskiewskiego prosektorium z ciałem ofiary katastrofy smoleńskiej. Brakuje słów.napisał europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem Twittera.

To jednak nie koniec komentarzy na ten temat. Głos zabrał także Adam Andruszkiewicz. Polityk prócz słów komentarza zamieściła również nagranie.

Ewa Kopacz przemawiając w Sejmie stwierdziła, że „warunki w których przechowywano ciała ofiar ze Smoleńska były godne” i robiono to „z pełnym szacunkiem”. Dramat. Skoro PO i tzw. „wolne media” próbują ten haniebny skandal przemilczeć – my nie możemy. Podajemy dalej!  – napisał Adam Andruszkiewicz w mediach społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki