Małgorzata Wasserman pogrąża Ewę Kopacz. Poważne słowa poseł PiS

Film dokumentalny „Stan zagrożenia” został wyemitowany w ostatnią niedzielę 18 kwietnia przez TVP. Materiał krótko po publikacji wywołał olbrzymią falę komentarzy, pytań oraz także oburzenia. Największa fala krytycznych słów została skierowana pod adresem byłej minister zdrowia Ewy Kopacz.
To właśnie zdjęcia z aktualną europoseł Platformy Obywatelskiej znalazły się we wspomnianym filmie autorstwa Ewy Stankiewicz. Na temat publikacji dla TVP wypowiedziała się Małgorzata Wasserman, która w katastrofie smoleńskiej straciła swojego ojca.
Polecamy także: Pikantny dowcip Senyszyn. Klarenbach aż zaniemówił po tych słowach (wideo)

„Stan zagrożenia” w TVP

Ewa Kopacz znalazła się w ogniu olbrzymiej krytyki po emisji „Stanu zagrożenia” w Telewizji Polskiej. W filmie dokumentalnym zostały ukazane zdjęcia, na których została uwieczniona Ewa Kopacz. Fotografie zdaniem autorki materiału zostały wykonane podczas prac w rosyjskim prosektorium po katastrofie smoleńskiej. Na ich temat głos zabrało wielu polityków prawicy, a w tym między innymi Patryk Jaki z Solidarnej Polski oraz także Adam Andruszkiewicz.
Do materiału w rozmowie z TVP odniosła się również Małgorzata Wasserman, która w katastrofie smoleńskiej straciła swojego ojca.

Ewa Kopacz kompletnie nie panowała nad tym, co się działo. Takie było wrażenie rodzin i ja również tak ją zapamiętałam z tamtych dni. W przerwie na papierosa powiedziała do mojej bratowej, że dobrze, gdybyśmy umieścili dla niej w internecie jakieś podziękowania, bo ona się strasznie męczy. To było w chwili, gdy mnie przesłuchiwali Rosjanie. Ta osoba nie dorosła do pełnienia jakiejkolwiek funkcjiuważa Małgorzata Wassermann.

Polecamy także: Wstrząsające zdjęcia Ewy Kopacz z rosyjskiego prosektorium: „Tak ją zapamięta historia” (wideo)
Polityk Prawa i Sprawiedliwości dodała również, że zdjęcia Ewy Kopacz są „szokujące, ale nie jest nimi zaskoczona”. Z jej oceny wynika, że polityk PO „w takim nastroju była podczas całego tamtego pobytu w Rosji”. – Ta fotografia odzwierciedla jej zachowanie w tamtym czasie: swobodne i nieadekwatne do sytuacji – mówi.

Źródło: TVP

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Andruszkiewicz dodatkowo upokorzył Ewę Kopacz. Zamieścił to nagranie (wideo)

Ewa Krawczyk przerywa milczenie. Napisała to wprost: Ja muszę powiedzieć parę słów