Wielkie spięcie w TVP. Ogórek do posła PO: „Będzie mnie Pan jeszcze przepraszał” (WIDEO)

Magdalena Ogórek w trakcie programu „Minęła 20” starła się słownie z posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej – Tomaszem Lenzem.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Wszystko zaczęło się od zarzuty ze strony dziennikarki pod adresem polityka na temat „procesów”, których ten w opinii prowadzącej program nie potrafi odróżnić.

Takie słowa ze strony Magdaleny Ogórek wyraźnie nie spodobały się Tomaszowi Lenzowi, który stwierdził, że to właśnie dziennikarka nierozumie poruszanej materii.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Po chwili polityk powiedział, aby prowadząca nie uczyła go gospodarki, ponieważ on „przez całe życie” działalność gospodarczą a Magdalena Ogórek jest „dziennikarką”. W kontrze na ten zarzut Magdalena Ogórek odparła, że akrualnie „jest na działalności gospodarczej”.

Magdalena Ogórek kontra Tomasz Lenz

Na wyżej opisanej wymianie zdań dyskusja się jednak nie zakończyła. Tomasz Lenz po chwili powiedział, że prowadząca „pewnie zarabia z 50 tysięcy w tym studiu, czego bardzo gratuluję i opowiada Pani bzdury”.

– Będzie mnie Pan przepraszał, a po co? Na przykład w sądzie? Albo gdzieś, po co to Panu?

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Całość programu można obejrzeć pod tym LINKIEM. Fragment nagrania dyskusji umieszczamy u dołu artykułu.

Kim jest Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z najbardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Od niedawna gwiazda publicznej telewizji jest odpowiedzialna za prowadzenie programu „Plan Dnia”. Widzowie mogą ją także spotkać w takich programach na antenie Telewizji Polskiej jak między innymi „W tyle wizji” i „Minęła 20”. Do niedawna Magdalena Ogórek była także jedną z prowadzących program „W kontrze”, gdzie wstępowała w parze z Jarosławem Jakimowiczem.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Z kolei w roku 2015 Magdalena Ogórek próbowała swoich sił w polityce. Ku zdziwieniu wielu osób została kandydatką Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd prezydenta. Walka o to stanowisko ostatecznie zakończyła się dla dziennikarki na pierwszej turze wyborów.

Źródło: TVP

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)