Prezes NIK o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Robert Mazurek odpowiedział na wpis szefa Najwyższej Izby Kontroli (NIK) – Mariana Banasia, który dotyczył jego niedawnej imprezy urodzinowej, na której to pojawiło się wielu znanych polityków.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Urodziny u Roberta Mazurka odbiły się bardzo głębokim echem w polskich mediach i wywołały wiele negatywnych komentarzy na ten temat. Problemy z tytułu pojawienia się na imprezie u dziennikarza Radia RMF FM spotkały Tomasza Siemoniaka i Borysa Budkę, którzy należą do Platformy Obywatelskiej, która od początku lipca jest ponownie kierowana przez Donalda Tuska. Oprócz wspomnianej dwójki posłów na urodzinach pojawili się także między innymi Łukasz Szumowski, Piotr Gliński, Sławomir Neumann czy Władysław Kosiniak-Kamysz.

Polecamy również: Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza

Impreza została nagłośniona przez „Fakt”, który ze wspomnianej imprezy postanowił opublikować zdjęcia. W związku z tym na temat imprezy padło wiele rozmaitych komentarzy i opinii. Jedną z nich za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił wyrazić także szef Najwyższej Izby Kontroli – Marian Banaś. Co dokładnie napisał?

Robert Mazurek odpowiedział na wpis szefa Najwyższej Izby Kontroli (NIK) – Mariana Banasia

Urodziny Roberta Mazurka odbyły się już ponad tydzień temu. Mimo wszystko komentarze na temat imprezy w dalszym ciągu padają. W ostatnim czasie głośno było przede wszystkim za sprawą wpisu na ten temat Tomasza Siemoniaka z Platformy Obywatelskiej, który pojawił się na urodzinach redaktora radia RMF FM.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Wiedzy kto będzie nie miałem. Żałuję, że w piątek po 21 nie zostałem w Sejmie, ale czułem się zobowiązany potwierdzeniem zaproszenia i zamiarem osobistego złożenia życzeń. Nikt z mediów przed wtorkową publikacją mnie nie pytał, gdzie byłem w piątek wieczorem. Ale oczywiście konsekwencje polityczne są twarde i jasne, ponoszę je oddawszy się do dyspozycji przewodniczącego Donalda Tuska, do którego ocen i wyczucia politycznego mam absolutne zaufanie przez 30 lat współpracybrzmi fragment wpisu Tomasza Siemoniaka.

Polecamy także: Tego się nie spodziewali. Joński i Szczerba wyrzuceni z własnej konferencji (wideo)

Do całej sprawy dotyczącej urodzin Roberta Mazurka odniósł się także szef Najwyższej Izby Kontroli – Marian Banaś.

Mam trochę żal do redaktora @wina_Mazurka. Gdyby mnie zaprosił na urodziny mógłbym przedstawić sprawozdanie z działalności NIK większej liczbie posłów niż była w Sejmienapisał Marian Banaś.

Na jego wpis odpowiedział Robert Mazurek.

“A jak zapraszam do radia, to Pan Prezes zawsze zarobiony po uszy i czasu nie znajduje. Hm, ciekawe czemu?” – zripostował Robert Mazurek, który po pewnym czasie usunął wpis. 

Źródło: wPolityce, NaTemat

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź