Tusk ujawnił wiadomość od teściowej. Jakimowicz nie wytrzymał

Donald Tusk i jego wiadomość od teściowej to jeden z bardziej popularnych tematów w ostatnich dniach poruszanych w krajowych mediach. Komentarzy na ten temat nie brak. Jeden z nich wyraził dziennikarz Telewizji Polskiej oraz także aktor – Jarosław Jakimowicz. Gwiazdor filmu „Młode Wilki” wypowiedział się na ten temat w trakcie programu „#Jedziemy”, którego emisja odbywa się na antenie TVP Info.

Polecamy także: Reakcja Tuska po „urodzinach u Mazurka”? Bezlitosny komentarz Jakubiaka

Donald Tusk od niespełna trzech miesięcy stara się wzmocnić Platformę Obywatelską, która w ostatnich latach zdecydowanie przegrywała wyborcze pojedynki z formacją Jarosława Kaczyńskiego. Były przewodniczący Rady Europejskiej w tej sytuacji stara się być przede wszystkim bardzo aktywny.

Polecamy także: Nowy sondaż: Złe wieści dla Tuska. Zaskakujący wynik Konfederacji

Do tej pory głośno było o wizytach Tuska w Szczecinie, Gdańsku oraz ostatnio również w Płońsku, gdzie odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. Tusk stara się również bezpośrednio wyjść do ludzi. Świadczy o tym choćby ostatnie spotkanie z internautami, gdzie doszło do dość niespodziewanej sytuacji.

Donald Tusk i jego wiadomość od teściowej – kpiący komentarz Jarosława Jakimowicza

Do internetu trafiło nagranie z Donaldem Tuskiem. Szef Platformy Obywatelskiej przedstawił na nim treści wiadomości, którą otrzymał od swojej teściowej.

– Dosłownie pół godziny przed naszym spotkaniem i wiedziałem, że będę chciał to przeczytać, dostałem wiadomość od mojej teściowej. Mamo, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że przeczytam naszą prywatną korespondencję, ale ona dużo mówi też o emocjach związanych dokładnie z tą sprawą – tłumaczył Donald Tusk.

Polecamy również: Mazurek nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Donalda Tuska

Tusk po tym odczytał treść wiadomości z ekranu telefonu: “Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować, ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. Pozdrawiam cię serdecznie, twoja stara doradczyni” – cytował Donald Tusk.

Do tej sytuacji odniósł się na antenie TVP Info Jarosław Jakimowicz.

– Tusk się ośmiesza rzeczywiście, to zaczyna być jakaś farsa. Ale to dobrze – mówił aktor.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

On tam siedzi i „O, dostałem SMS-a”. To mi się kojarzy z tymi wróżkami, które „o pani Krystyna napisała z Łodzi, że ma problem z mężem” i rozstawia tego tarota i chrzani te kocopoły. Biedna teściowaocenił.

Jeszcze jest jedna rzecz. Tusk, on teraz tymi łapkami cały czas macha. Kojarzy mi się z Kermitem. Bo Kermit kiedyś tak robiłstwierdził Jakimowicz.

Źródło: NaTemat

Polecamy także: 

Prezes NIK o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza