Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Magdalena Ogórek i Donald Tusk – dziennikarka Telewizji Polskiej zakpiła z szefa Platformy Obywatelskiej. Chodzi o sytuację związaną z teściową byłego szefa polskiego rządu.
Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni
Magdalena Ogórek w programie TVP – „O co chodzi” odniosła się do ostatniej sytuacji związanej z liderem Platformy Obywatelskiej – Donaldem Tuskiem. Donald Tusk podczas rozmowy z internautami postanowił zacytować wiadomość, którą otrzymał od swojej teściowej. Taka decyzja ze strony byłego premiera wiele osób zaskoczyła.

Polecamy również: Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza

W związku z tą sytuacją pojawiły się także prześmiewcze komentarze. Jeden z nich na początku programu „O co chodzi” wyraziła dziennikarka Telewizji Polskiej – Magdalena Ogórek.

Magdalena Ogórek i Donald Tusk – dziennikarka Telewizji Polskiej zakpiła z szefa PO

Donald Tusk od niespełna trzech miesięcy stara się wzmocnić Platformę Obywatelską, która w ostatnich latach zdecydowanie przegrywała wyborcze pojedynki z formacją Jarosława Kaczyńskiego. Były przewodniczący Rady Europejskiej w tej sytuacji stara się być przede wszystkim bardzo aktywny. Do tej pory głośno było o wizytach Tuska w Szczecinie, Gdańsku oraz ostatnio również w Płońsku, gdzie odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. Tusk stara się również bezpośrednio wyjść do ludzi. Świadczy o tym choćby ostatnie spotkanie z internautami, gdzie doszło do dość niespodziewanej sytuacji.

Do internetu trafiło nagranie z Donaldem Tuskiem. Szef Platformy Obywatelskiej przedstawił na nim treści wiadomości, którą otrzymał od swojej teściowej.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

– Dosłownie pół godziny przed naszym spotkaniem i wiedziałem, że będę chciał to przeczytać, dostałem wiadomość od mojej teściowej. Mamo, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że przeczytam naszą prywatną korespondencję, ale ona dużo mówi też o emocjach związanych dokładnie z tą sprawą – tłumaczył Donald Tusk.

Polecamy także: Tego się nie spodziewali. Joński i Szczerba wyrzuceni z własnej konferencji (wideo)

Tusk po tym odczytał treść wiadomości z ekranu telefonu: “Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować, ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. Pozdrawiam cię serdecznie, twoja stara doradczyni” – cytował Donald Tusk.

Reakcja dziennikarki TVP

Do tej sytuacji w programie „O co chodzi” w TVP odniosła się dziennikarka Magdalena Ogórek. Zanim to jednak nastąpiło widzowie zobaczyli nagranie, na którym były przewodniczący Rady Europejskiej przytacza wiadomość od swojej teściowej.

Aż prosi się pytanie, czy teściowa Donalda Tuska właśnie piszę program Platformy Obywatelskiej, bo cała Polska na niego czekapowiedziała Magdalena Ogórek.

 

Źródło: Twitter, TVP VOD

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź