Ziemkiewicz surowo o Trzaskowskim. Padły mocne słowa: „Ten człowiek to…”

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu dziennikarki portalu „Wprost” – Joanny Miziołek na temat prezydenta Rafała Trzaskowskiego i „chaosu komunikacyjnym w retuszu”. Co dokładnie napisał znany polski dziennikarz?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Aktualnie trwa wojna na Ukrainie. Do naszego kraju ze wschodu napływają spore liczby osób, które szukają pomocy. Z kolei w tym temacie Joanna Miziołek na łamach portalu „Wprost” poruszyła temat dotyczący kłótni między ratuszem a rządem o punkty recepcyjne i pomoc Ukraińcom w Warszawie.

Ze wstępu artykułu dowiadujemy się, że brak porozumienia między władzami stolicy i kraju miał powstać przez brak komunikacji między prezydentem i wiceprezydent Warszawy.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

W Platformie ludzie są załamani, bo Trzaskowski zrobił zarządzającą kryzysem wiceprezydent od kultury, która organizacyjnie nic nie ogarnia. Ale ma tę zaletę, że jest z jego dworumówi informator portalu Wprost.

Rafał Ziemkiewicz surowo na temat Rafała Trzaskowskiego

Wojna na Ukrainie trwa już ponad tydzień. Ukraińcy starają się stawiać bardzo silny opór względem atakujących ich Rosjan. W tych trudnych momentach nasi wschodni sąsiedzi mogą liczyć na pomoc ze strony Polski. Dziś w Polsce swojego schronienia przed przerażającymi skutkami wojny szuka wielu Ukraińców, których kraj został zaatakowany przez siły rosyjskie.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Premier @MorawieckiM w #Niemce: Aby Ukraińcy mogli się bronić, aby Ci dzielni ludzie mogli stawiać opór Rosji, to jednocześnie potrzebna jest pomoc. Przede wszystkim pomoc humanitarna. Ta pomoc humanitarna różnego rodzaju trafia do nich przede wszystkim z Polskiczytamy na profilu kancelarii premiera na Twitterze.

Z kolei dziennikarz i publicysta – Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu dziennikarki portalu „Wprost” – Joanny Miziołek na temat prezydenta Rafała Trzaskowskiego i „chaosu komunikacyjnym w retuszu”.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Chaos komunikacyjny w ratuszu. „Trzaskowski na zarządzającą kryzysem wybrał osobę, która nie ogarnia”  – napisała Joanna Miziołek.

Nie od dziś wiadomo, że ten człowiek to organizacyjna katastrofa. Potrafi tylko, jak ten „z zawodu dyrektor” u Barei, „naświetlać sytuacje ogólną”. No i nadawać na PiS, oczywiście…odparł Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: Twitter, Wprost

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)