„Obrzydliwość”. Beata Szydło mocno zripostowała słowa Sikorskiego

Beata Szydło, która aktualnie jest europosłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do Radosława Sikorskiego. Była szefowa polskiego rządu użyła przy tym dość mocnych słów. Co dokładnie napisała?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Aktualnie jednym z głównych tematów poruszanych w Polsce oraz także praktycznie na całym świecie jest sytuacja na Ukrainie. Przypomnijmy, że terytorium naszego wschodniego sąsiada już ponad tydzień temu została zaatakowane przez rosyjskie wojsko.

Ukraińcy w obliczu ataków stawiają silny opór wobec agresora. W tym czasie pomoc dla Ukraińców płynie z wielu stron świata. W działania pomocowe zaangażowana jest również Polska.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Kwestia wojny na wschodzie jest także tematem podejmowanym przez polskich polityków. Niestety w tej materii dochodzi do pewnych różnic i mocnych wymian zdań między polskimi politykami. Tak też było między byłą szefową polskiego rządu – Beatą Szydło i aktualnym europosłem – Radosławem Sikorskim.

Beata Szydło odpowiada Radosławowi Sikorskiemu

Do pewnej wymiany zdań doszło za pośrednictwem mediów społecznościowych. Radosław Sikorski skomentował wpis Beaty Szydło, w którym to polityk Prawa i Sprawiedliwości napisała:

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Polska jest państwem udzielającym zdecydowanie największej pomocy Ukrainie. Polska wspiera Ukrainę, ale też pomaga w ten sposób całej Europie. Dlatego dalsze wstrzymywanie KPO dla Polski przez KE z powodów czysto politycznych, jest w tej chwili de facto działaniem na rzecz Putinanapisała Szydło.

Wpis polityk w następujący sposób skomentował Radosław Sikorski:

Swoją drogą trzeba sporo tupetu,
@BeataSzydlo, żeby solidarność Polaków z Ukraińcami wykorzystywać do domagania się bezkarności dla waszego bezprawia. Program putinizm+ nie przejdzienapisał Sikorski.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Najprawdopodobniej w reakcji na ten wpis byłego marszałka Sejmu zaregowała była premier pisząc:

Radosław Sikorski widzi w Polsce „putinizm”. Takie słowa Sikorskiego to po prostu obrzydliwość. Jak wygląda putinizm, widzimy na Ukrainie. Wykorzystywanie przez Sikorskiego tragedii mordowanych przez ludzi Putina Ukraińców do walki politycznej w Polsce jest haniebnenapisała była szefowa polskiego rządu.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)