Ważne słowa prezydenta Dudy do Załenskiego. Powiedział mu to wprost

Prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o słowach, które postanowił przekazać prezydentowi Ukrainy – Wołodymyrowi Załenskiemu. Co dokładnie napisał polski prezydent?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Konflikt na Ukrainie trwa już od ponad dwóch tygodni. Wszystko zaczęło się od ataku sił Federacji Rosyjskiej. Wojna trwa, lecz Ukraińcy stawiają agresorowi bardzo silny opór. W dodatku nasi wschodni sąsiedzi otrzymują regularną pomoc, która płynie między innymi z Polski.

Bardzo zaangażowany w pomoc jest również prezydent Polski – Andrzej Duda, który jest w ciągłym kontakcie z prezydentem Ukrainy.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Prezydent Polski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że był obecny na granicy polsko-ukraińskiej i w Korczowej w punkcie recepcyjnym dla uchodźców z Ukrainy. Z kolei polska pierwsza dama – Agata Duda była w miejscach zakwaterowania kobiet i dzieci z Ukrainy.

Prezydent poinformował także o słowach, które skierował do Włodomyra Załenskiego.

Prezydent Andrzej Duda i jego słowa do Włodomyra Załenskiego

Prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o słowach, które postanowił przekazać prezydentowi Ukrainy – Wołodymyrowi Załenskiemu.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Byłem dziś na granicy POL-UKR w Korczowej i w punkcie recepcyjnym dla uchodźców z Ukrainy. Agata była w miejscach zakwaterowania kobiet i dzieci z Ukrainy. Mówiłem wieczorem do
@ZelenskyyUaPowiedz swoim Chłopakom, że mogą spokojnie walczyć. Ich Rodziny są u nas bezpieczne – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Wojna na Ukrainie

Wojna między Rosją i Ukrainą trwa już od ponad tygodnia. Rosjanie od początku konfliktu napotykają na swojej drodze bardzo silny opór ze stroną broniących się Ukraińców.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Codziennie do mediów i internetu spływają nagrania i zdjęcia przedstawiające ogrom zniszczeń, które przyniosła agresja ze strony Rosji. Reakcja świata w tych trudnych chwilach jest zdecydowana – NIE DLA WOJNY.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)