Trzaskowski zakpił z Kaczyńskiego. Tak zaregowała publiczność (wideo)

Rafał Trzaskowski w trakcie Campus Polska wypowiedział słowa odnoszące się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz także Marka Suskiego, który od lat jest jednym z bardziej znanych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wypowiedź włodarza Warszawy padła w związku z zapowiedzią wspólnego występu przed zgromadzonymi uczestnikami wydarzenia z aktualnym szefem Platformy Obywatelskiej – Donaldem Tuskiem. Co dokładnie powiedział Rafał Trzaskowski?

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

W piątek w bieżącym tygodniu rozpoczął się Campus Polska. Jest to wydarzenie, za którego organizacją stoi Rafała Trzaskowskiego – prezydent Warszawy oraz jego środowisko. Według Informacji podanych przez portal Onet – chętnych do wzięcia udziału w imprezie było ponad 4.5 tysiąca osób. Z kolei miejsc 1 tysiąc. Na scenie przed uczestnikami pojawił się między innymi Rafał Trzaskowski, który w trakcie jednej ze swoich wypowiedzi odniósł się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz również posła Marka Suskiego.

Rafał Trzaskowski na Campus Polska o Jarosławie Kaczyńskim i Marku Suskim

Okres wakacyjny dobiega końca. Na sam koniec tego okresu Rafał Trzaskowski oraz związane z nim środowisko podjęło się organizacji przedsięwzięcia pod nazwą Campus Polska. Wydarzenie odbywa się w miasteczku akademickim w Kortowie w Olsztynie. W ramach Campus Polska Przyszłości organizowane będą debaty, warsztaty i debaty z ekspertami.  Na samym początku odbyła się debata między aktualnym szefem Platformy Obywatelskiej – Donaldem Tuskiem, a prezydentem Warszawy – Rafałem Trzaskowskim.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Do sieci trafił fragment wystąpienia Rafała Trzaskowskiego. Włodarz stolicy odniósł się na nim do debaty, którą miał przeprowadzić z Donaldem Tuskiem. Przy tej okazji polityk odniósł się także prześmiewczo do Jarosława Kaczyńskiego i Marka Suskiego z Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Słuchajcie, zebraliśmy się tutaj i często padają pytania. Dlaczego my tu właściwie jesteśmy? Dlaczego my rozmawiamy z ludźmi? Zaraz będę dyskutował z Donaldem Tuskiem i jesteśmy ciekawi, co będzie. Czy to będzie konfrontacja? A może się panowie porozumieją?mówił rozbawiony polityk.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Słuchajcie, to jest dowód na to, że my jesteśmy normalni. Po prostu jesteśmy w jednej partii i rozmawiamykontynuował.

Rozmawiamy z wami, zastanawiamy się jak podejść do wyzwań przyszłości. Wyobrażacie sobie taką debatę między Jarosławem Kaczyńskim a Suskim (Markiem)?zapytał i roześmiał się wraz z publicznością włodarz stolicy.

Źródło: Twitter,  ProPolski.pl

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź