Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych zaregował na oświadczenie opublikowane przez TVN24 w związku z niedawną wypowiedzią Władysława Frasyniuka. Warto przypomnieć, że były działacz opozycji demokratycznej w PRL w programie „Fakty po Faktach” w bardzo kontrowersyjny sposób odniósł się do polskich żołnierzy. W związku z tym komercyjna telewizja postanowiła wydać oświadczenie, na które postanowił zaregować lider Kukiz’15.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu

Niecałe dwa tygodnie temu na temat Pawła Kukiza i posłów jego formacji politycznej było bardzo głośno. Było to spowodowane wydarzeniami mającymi miejsce w polskim Sejmie, kiedy to głosowano nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji,  która przez media została określona mianem „lex TVN”. Tego dnia nie obyło się bez kontrowersyjnych wydarzeń.

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz odniósł się do oświadczenia TVN24

Niedawno w mediach i opinii publicznej głośno było na temat wypowiedzi Radosława Sikorskiego w programie prowadzonym przez Monikę Olejnik.  Europoseł w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat Pawła Kukiza.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu

To jednak nie koniec kontrowersyjnych wypowiedzi, które padły z ust gości komercyjnej stacji telewizyjnej. Dziś szeroko poruszany jest temat zachowania Władysława Frasyniuka, który także na antenie TVN w bardzo kontrowersyjny sposób wypowiedział się o polskich żołnierzach. W związku z tym stacja TVN wydała oświadczenie.

W związku z inwektywami pod adresem żołnierzy wypowiedzianymi przez Władysława Frasyniuka na żywo w TVN24 wyrażamy ubolewanie, że zabrakło stanowczej, krytycznej wobec używanych zwrotów, reakcji ze strony prowadzącego program. Nie będziemy powielać tej wypowiedzi. Oświadczamy, że sprzeciwia się każdej formie agresji, także tej słownej, w życiu publicznym” – czytamy.

Polecamy także: Ogórek zakpiła z Kingi Rusin na antenie TVP: “A nie… to mi się śniło” (wideo)

Na oświadczenie zaregował Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tak…:-) A mnie za wasze „ubolewanie” po pomyjach z ust Sikorskiego ma wystarczyć „osłupienie wyraźnie widoczne na twarzy” redaktor prowadzącej?:-):-):-)” – napisał i opublikował zdjęcie mocno zaskoczonej Moniki Olejnik.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)