Awantura w TVN. Czarnek mocno odpowiada Kolędzie-Zaleskiej

Przemysław Czarnek – minister edukacji i nauki za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do słów dziennikarki Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, które padły w TVN24 w rozmowie z między innymi wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim. Tematem dyskusji była sytuacja mająca miejsce na granicy Polski z Białorusią.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Pod koniec bieżącego tygodnia media obiegły fragmenty programu „Fakty po Faktach” z 27 sierpnia, gdzie gośćmi Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w TVN byli wiceszef MSZ Paweł Jabłoński oraz także przedstawiciel Lewicy – Maciej Konieczny.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Głośno zrobiło się przede wszystkim za sprawą mocnej wymiany zdań między dziennikarką a przedstawicielem rządu Zjednoczonej Prawicy. W trakcie rozmowy kością niezgody okazała się między innymi sprawa dotycząca udzielenia pomocy dla migrantów znajdujących się przy granicy Polski z Białorusią.

Przemysław Czarnek odpowiada na słowa dziennikarki TVN

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnim czasie jednym z głównych tematów poruszanych w mediach oraz także w opinii publicznej.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Aktualnie na granicy z Białorusią bardzo aktywnie pracują funkcjonariusze Straży Granicznej oraz także polscy żołnierze. Mimo wszystko ich działania napotkały na negatywny odzew. Mowa tu przede wszystkim o słowach Władysława Frasyniuka, który przy użyciu mocno kontrowersyjnych słów odniósł się do żołnierzy na antenie stacji telewizyjnej TVN. Po tej sytuacji na dawnego działacza opozycji demokratycznej w PRL spłynęła fala wielu negatywnych komentarzy.

Do głośnej wymiany zdań doszło także w rozmowie Pawła Jabłońskiego – wiceszefa MSZ z dziennikarką TVN – Katarzyną Kolendą-Zaleską. Prowadząca program w pewnym momencie powiedziała: – Chodzi o to, by (aktywiści, księża – red.) podali leki i wodę. Nie wstyd panu, panie ministrze? To katolicki krajmówiła Kolenda-Zaleska do swojego gościa.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Właśnie na te słowa za pośrednictwem mediów społecznościowych zaregował minister edukacji i nauki – Przemysław Czarnek.

To katolicki kraj – powiedziała Pani Kolenda-Zaleska. Warto zapamiętać, wszak mowi to działaczka lewicowo-liberalnej stacji zwalczającej z zaangażowaniem Kościół w Polsce – odparł przedstawiciel rządu za pośrednictwem konta na Twitterze.

Źródło: Twitter, Onet

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź