Awantura w TVN. Wiceminister bezlitosny dla Kolendy-Zaleskiej ws. Łukaszenki (wideo)

Awantura w TVN. Katarzyna Kolenda-Zaleska starła się w antenie stacji telewizyjnej TVN24 z wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim. Polityk reorezentujacy stronę rządu zarzucił stacji telewizyjnej kłamstwo. Między politykiem a dziennikarką doszło do poważnej wymiany zdań. Powodem takiej sytuacji był temat związany z sytuacją na granicy Polski z Białorusią. Nagranie z fragmentem programu trafiło do sieci.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Temat sytuacji na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnich dniach jednym z głównych, który pada w krajowych mediach oraz w opinii publicznej. Nie zabrakło go także na antenie stacji telewizyjnej TVN, gdzie Katarzyna Kolenda-Zaleska rozmawiała na ten temat z wiceszefem MSZ – Pawłem Jabłońskim oraz także Pawłem Koniecznym z Lewicy.

Awanturą w TVN. Mocna wymiana zdań między Pawłem Jabłońskim a Katarzyną Kolendą-Zaleską

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią w ostatnim czasie jest bardzo często poruszana w polskich mediach. Warto przypomnieć, że w Usnarzu Górnym na polsko-białoruskiej granicy koczuje grupa migrantów sprowadzonych tam przez reżim Łukaszenki. W związku z zaistniałą sytuacją Polska buduje zasieki z drutu kolczastego i płot graniczny, które mają na celu zabezpieczenie polskiej granicy oraz także terytorium.

Niestety powstała sytuacja sprawia, że do koczujących w złych warunkach ludzi jest utrudnione przekazanie pomocy o czym przekonali się choćby niedawno niektórzy polscy politycy.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Na granicy działają przede wszystkim polscy strażnicy graniczni, którzy w aktualnej sytuacji są również wspierani przez polskie wojsko. Mimo wszystko ich działania napotkały w ostatnim czasie na mocne słowa krytyki. Jedne z nich wyraził były poseł i opozycjonista w czasach PRL – Władysław Frasyniuk. Do wypowiedzi Frasyniuka doszło na antenie stacji telewizyjnej TVN24, gdzie rozmawiał z Grzegorzem Kajdanowiczem.

Mocna wymiana zdań

Temat sytuacji na granicy z Białorusią był również poruszony w programie „Fakty po Faktach”, gdzie gościem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej był wiceszef MSZ – Paweł Jabłoński. W trakcie programu między wiceministrem a dziennikarką doszło do bardzo mocnej wymiany zdań.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Do sieci trafił fragment z rozmowy. Paweł Jabłoński stwierdził, że jest mu wstyd z tego względu, że w Polsce działają dziennikarze, którzy wspierają Aleksandra Łukaszenkę. Na to prowadząca program zapytała polityka, dlaczego w takiej sytuacji odwiedza ich stacje telewizyjną i dodała, że pytała o człowieczeństwo. Wiceminister odparł, że chcę dotrzeć także do widzów stacji dziennikarki.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Mamy do czynienia z taką zmanipulowaną propagandą, którą u państwa można zobaczyć niemal jeden do jednego, to jest ten sam przekaz, który jest w mediach białoruskich, który jest w Russia Todayocenił wiceszef MSZ.

Fragment nagrania na dole.

Źródło: Twitter, WPolityce

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź