Wybrała TVP. Ewa Minge mocno odpowiada na słowa krytyki

Ewa Minge to jedna z najbardziej popularnych polskich projektantek mody, która już wkrótce pojawi się na antenie TVP w „Piękno – zgłoś się”. Jest to nowy program, którego odbiorcą będą przede wszystkim kobiety. Niestety w tej sytuacji nie obyło się bez zbędnych komentarzy, na które za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła zaregować projektantka. Co dokładnie napisała?

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Ewa Minge już niedługo pojawi się na antenie kanału TVP Kobieta, gdzie poprowadzi program „Piękno – zgłoś się!”. Znana projektantka będzie w nim przede wszystkim pracować nad kobietami, które zwątpiły w swoją wartość i straciły pewność siebie. Niestety po tej zapowiedzi w kierunku Ewy Minge posypały się negatywne komentarze. Chodzi przede wszystkim o fakt pracy w TVP, które przez niektóre osoby jest odbierane w sposób negatywny. W tej sytuacji projektantka postanowiła zabrać głos za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram.

Ewa Minge w TVP i głosy krytyki

W ostatnią środę Telewizja Polska postanowiła przedstawić swoją propozycję dla widzów na jesień. Już wkrótce na antenie TVP będzie można zobaczyć nowe programy, które mogą zaciekawić odbiorców. Mowa tu o takich produkcjach jak „You can dance – nowa generacja”, serial „Remiza” i cykl „Pełny obraz”. Nadawca stawia na kontynuacje sprawdzonych projektów, takich jak m.in. „The Voice of Poland”, „Wojenne dziewczyny”, „Rolnik szuka żony” i „Kabaret. Super Show Dwójki”.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Z kolei na antenie TVP Kobieta pojawi się znana projektantka Ewa Minge wraz ze swoim programem o nazwie „Piękno – zgłoś się”. Emisja ma się odbywać co niedzielę o godz. 16.25. Pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany trzeciego października. Głównymi zadaniami projektantki ma być zadbanie o samopoczucie kobiet oraz także ich wygląd.

Odpowiedź projektantki

Mimo wszystko wygląda na to, że nie wszyscy wykazują zadowolenie z powodu pojawienia się Ewy Minge na antenie TVP. Projektantka napisała na ten temat na swoim koncie na Instagramie.

Wielka awantura o media . Wczoraj podobno „wylądowałam na planecie Kurskiego”. Na tej planecie w rożnej formie jestem od ponad 20 lat. W zasadzie na moich oczach i z moim udziałem powstawało Pytania na sniadanie, miałam tam swój duży wkład. Od lat pracuje z kobietami, tymi z najwyższej grupy społecznej ale i tymi, które nie potrafią wyjść ze swoich lęków, depresji, przemocy domowej, choroby. Odbudowuje ich wartość, prowadzę za rękę, daje nowe życienapisała Ewa Minge.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Nie każdego stać na projekty Minge ale mnie stać nad każdym się pochylić. Mam odwagę a to deficytowy towar, chyba ze mowa o anonimowych internautach hejtujących na forach. Tam się ona wylewa. Ja swojej pracy i poglądom daje twarz. Nie znam się na polityce i znać się nie chce. Interesuje mnie moja życiowa misja, która od lat kontynuuje, w tym w mojej fundacji. Dotarcie do jak najszerszego grona kobiet, które gwarantuje TVP KOBIETA na multipleksie. Wbrew temu co krzyczą politycy z jednej czy drugiej strony o zdradzieckich dziennikarzach, to tam, często od wielu lat pracują Polacy nie obcy najeźdźcy . A hejt na pracowników jednych czy drugich mediów, to już niebezpieczne, bo ludzie rzucają się wzajemnie na ulicyczytamy na profilu projektantki.

Projektantka nawiązała także do bardzo dramatycznych sytuacji w jej życiu

Wybaczyłam „wolnym” mediom, że zrobiły ze mnie potwora, monstrum, że nadal nie zauważają mojej pracy podżegając do hejtu. Jestem ponad to wszystko, bo dla mnie liczy się człowiek, zwłaszcza ten najsłabszy. Zgadzam się, WSZYSTKIE media a zwłaszcza publiczne powinny być obiektywne, bo spoczywa na nich odpowiedzialność społeczna i etyczna formowania obywateli. Przypominam z każdej strony i każdego medium . Za moj koszmar wieloletni, myśli samobójcze spowodowane hejtem odpowiadają różne nowe media, wolne. Dzisiaj obita jestem blachą i nie dam się zaszczuć ale wkrótce opowiem Wam przerażajace historie ludzi, którzy się dali. I to jest moja nowa misja, plan na najbliższą przyszłość. Od polityki trzymam się z daleka, bo dla mnie jest przerażającapisała Ewa Minge.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

W moim programie „Piękno zgłoś się” pomogę kobietom odzyskać pewność siebie i poczucie wartości, bez względu na rozmiar, wiek i przekonania polityczne. Każda z nas zasługuje na bycie człowiekiem a dzisiaj największym jego wrogiem są agresywni hejterzynapisała na końcu Ewa Minge.

Wpis Ewy Minge pod linkiem.

Źródło: Instagram, Wirtualne Media

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź