Prezydent Ukrainy sparodiował Putina. Wykonał wymowny gest (wideo)

Prezydent Ukrainy – Włodomyr Zełenski sparodiował prezydenta Rosji Władimira Putina?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Wszystko to za sprawą nagrania pochodzącego ze spotkania prezydenta Rosji z załogami rosyjskich linii lotniczych, które obiegło media i internet. Według internautów i mediów ręka rosyjskiego polityka miałaby „przenikać przez mikrofon”.

Wojna na Ukrainie trwa już grubo ponad tydzień. Wszystko zaczęło się od ataku wojsk Federacji Rosyjskiej. Od tamtego czasu pod adresem Rosji i jej władz padają bardzo mocne i stanowcze głosy, które w dużym stopniu potępiają działania tego kraju.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Sytuacja na wschodzie jest aktualnie bardzo dokładnie śledzona przez zagranicznych polityków, media oraz także organizacje międzynarodowe z wielu dziedzin. W ciągłym kontakcie z prezydentem Ukrainy jest polski prezydent Andrzej Duda, który w jednym ze swoich najnowszych wpisów poinformował o sytuacji u naszego wschodniego sąsiada.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Rozmawiałem z @ZelenskyyUa . Dużo dzieje się na Ukrainie i Rosja jest brutalna ale mogę zapewnić, że determinacja i duch bojowy nie opuszczają Obrońców Ukrainy i Ich Prezydenta. Morale mają mocne i żelazną wolę zwycięstwa. Dziękują za każde wsparcie i proszą o jeszcze!napisał Andrzej Duda za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Prezydent Ukrainy – Włodomyr Zełenski sparodiował prezydenta Rosji Władimira Putina?

Wojna na Ukrainie trwa. Dziś w centrum uwagi światowej opinii publicznej oraz także mediów jest przede wszystkim polski sąsiada, który od już ponad tygodnia stara się odpierać ataki ze strony wojsk rosyjskich.

Media uważanie śledzą przywódców obu państw. Stąd między innymi bardzo wnikliwej ocenie zostało podane nagranie ze spotkania Władimira Putina z załogami rosyjskich linii lotniczych.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

W sieci nie brak zdań, że nagranie mogło zostać poddane przeróbce. Szczególną uwagę przykuł nienaturalny ruch ręką Putina, która miałaby „przeniknąć przez mikrofon”. Mimo wszystko sytuacja i domniemanie nabrało dosyć sporego wydźwięku w sieci.

Według mediów Włodomyr Zełenski po zakończonym przemówieniu miał sparodiować całą sytuację przesuwając mikrofon i tym samym pokazując, że faktycznie przemawiał na miejscu.

 

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)