Kukiz wściekły. Skierował mocne słowa nt. TVN w Sejmie (wideo)

Paweł Kukiz w Sejmie stanowczo wypowiedział się na temat stacji telewizyjnej TVN24 w momencie, kiedy dziennikarze innych mediów chcieli zadać mu pytania.

Ostatecznie polityk na pytania przygotowane przez dziennikarzy nie odpowiedział, a jedynie wygłosiła krótko swoje stanowisko na temat wspomnianej komercyjnej telewizji.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Paweł Kukiz to aktualnie jeden z bardziej popularnych polskich polityków. Taki stan rzeczy jest spowodowany przede wszystkim jego współpracą z aktualnym obozem władzy, a więc Prawem i Sprawiedliwością i jej koalicjantami. Mimo, że Kukiz nie posiada aktualnie zbyt wielu posłów, to ich przychylność w głosowaniach jest bardzo ważna dla formacji politycznej Jarosława Kaczyńskiego, której sejmowa większość nie jest duża.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Od pewnego czasu można również zauważyć, że między muzykiem, a stacją telewizyjną TVN nie układa się w ostatnich miesiącach zbyt dobrze. Dowodem na to może być choćby ostatnia sytuacja, która miała miejsce w Sejmie. W pewnym momencie do Pawła Kukiza podeszła grupa dziennikarzy, którzy chcieli zadać mu kilka pytań.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

Ostatecznie jedna do tego nie doszło. Kukiz w pewnym momencie chciał odejść od dziennikarzy. Po chwili jednak zatrzymał się i powiedział o przeprosinach, które jego zdaniem należą się widzom stacji telewizyjnej TVN24 od tej stacji.

Paweł Kukiz o TVN24 w Sejmie

Paweł Kukiz w Sejmie stanowczo wypowiedział się na temat stacji telewizyjnej TVN24 w momencie, kiedy dziennikarze innych mediów chcieli zadać mu pytania. Ostatecznie polityk na pytania przygotowane przez dziennikarzy nie odpowiedział, a jedynie wygłosiła krótko swoje stanowisko na temat wspomnianej komercyjnej telewizji.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Dopóki nie zostaną widzowie TVN24 przeproszeni przez stację za wszystkie kłamstwa, skierowane na mnie ataki i sugestie, że coś wziąłem lub się sprzedałem, nie będę rozmawiałzaznaczył mówiąc do dziennikarzy lider Kukiz’15 – Paweł Kukiz.

Nagranie z tej sytuacji zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych Gazeta Wyborcza.

Źródło: GW

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)