Szokująca wiadomość. Kolejna śmierć polskiego żołnierza

Nie żyje polski żołnierz. Taka informacja dziś dostała się do mediów. Wynika z nich między innymi, że ciało żołnierza miało zostać odnalezione w okolicy Białowieży. Taką wiadomość przekazała w rozmowie z Interią Marta Hajkowicz z 9. Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie, do której wojskowy należał.

Polecamy także: Kukiz wściekły. Skierował mocne słowa nt. TVN w Sejmie (wideo)

W związku z tą sytuacją komunikat za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała także 16. Dywizja Zmechanizowana. Na miejsce zdarzenia miało zostać wezwane pogotowie ratunkowe. Na ten moment czynności wyjaśniające w tej sprawie ma prowadzić Żandarmeria Wojskowa pod nadzorem prokuratury.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Według wstępnych ustaleń doszło do wystrzału z broni służbowej, w wyniku którego nastąpiła śmierć żołnierza. Do zdarzenia doszło przed przystąpieniem źołnierza do zmiany. Rodzina zmarłego żołnierza o całej sytuacji miała zostać powiadomiona oraz objęta opieką psychologiczną.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Niestety jest to kolejny przypadek śmierci polskiego żołnierza służącego na granicy polsko-białoruskiej.

Nie żyje polski żołnierz

Nie żyje polski żołnierz. Wiadomość na ten temat dziś obiegła polskie media. Wynika z nich między innymi, że ciało żołnierza miało zostać odnalezione w okolicy Białowieży. Taką wiadomość przekazała w rozmowie z portalem Interia Marta Hajkowicz z 9. Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie, do której wojskowy należał.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

26 stycznia w okolicy Białowieży doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł żołnierz 9. Brygady Kawalerii Pancernej. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe” – podała w komunikacie zamieszczonym na Twitterze 16 Dywizja Zmechanizowana.

Aktualnie czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Żandarmeria Wojskowa pod nadzorem prokuratury. Według wstępnych ustaleń doszło do wystrzału z broni służbowej, w wyniku którego nastąpiła śmierć żołnierza. Do zdarzenia doszło przed przystąpieniem źołnierza do zmiany. Rodziny żołnierza została powiadomiona i objęta opieką psychologa”dodano.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

– @16Dywizja informuje o śmierci żołnierza. Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych – napisał na ten temat Stanisław Żaryn, Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

 

Nie żyje polski żołnierz. Taka informacja dziś dostała się do mediów. Wynika z nich między innymi, że ciało żołnierza miało zostać odnalezione w okolicy Białowieży.
Nie żyje polski żołnierz. Taka informacja dziś dostała się do mediów. Wynika z nich między innymi, że ciało żołnierza miało zostać odnalezione w okolicy Białowieży.

Źródło: Twitter, Interia

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)