Awaria samolotu LOT. Na pokładzie polscy europosłowie (wideo)

Awaria samolotu Lot. Wpis na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował polski europoseł Robert Biedroń.

Polecamy także: Poruszający wpis prezydenta: „Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o Jej odejściu”

Z wpisu polityka wynika, że na pokładzie samolotu doszło do dekompresji. Na pokładzie oprócz wspomnianego Roberta Biedronia znajdowali się także inni polscy politycy.

Wśród nich była także była premier Ewa Kopacz, która także za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła poinformować o sytuacji która miała miejsce w trakcie lotu.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Robert Biedroń zamieścił nagranie, na którym zarejestrował przebieg sytuacji. Europoseł Lewicy poinformował także, że w zaistniałej sytuacji samolot lądował awaryjnie na lotnisku w Düsseldorfie.

Polityk napisał także, że sytuacja wyglądała dramatycznie, lecz ostatecznie została opamowana. Informacja Roberta Biedronia ma swoje potwierdzenie w wpisie Ewy Kopacz, która na samym początku podkreśliła, że lądowanie zakończyło się dobrze.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Awaryjne lądowanie skończyło się dobrze. Jesteśmy wraz z innymi posłami na lotnisku w Düsseldorfie i czekamy na transport do Brukseli. Dziękujemy załodze za profesjonalną opiekęnapisała za pośrednictwem swojego konta na Twitterze była szefowa polskiego rządu.

Awaria samolotu Lot – nagranie Roberta Biedronia ze środka maszyny

Media obiegła informacja na temat awarii samolotu, który należy do Lot-u. Wpis na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował między innymi Robert Biedroń.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

Z jego wpisu wynika, że w trakcie lotu miało dojść do dekompresji na pokładzie samolotu. Polityk związany z lewicą zamieścił z tej sytuacji również nagranie.

PILNE: Właśnie wylądowaliśmy awaryjnie na lotnisku w Düsseldorfie. Samolot #LOT WAW-BRU miał dekompresję na pokładzie. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ale została opanowana. Brawo załoga!napisał Robert Biedroń za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Na pokładzie znajdowała się także była premier – Ewa Kopacz, która także odniosła się do powstałej sytuacji.

Awaryjne lądowanie skończyło się dobrze. Jesteśmy wraz z innymi posłami na lotnisku w Düsseldorfie i czekamy na transport do Brukseli. Dziękujemy załodze za profesjonalną opiekępoinformowała polityk.

 

Źródło: Radio Zet, Twitter Robert Biedroń

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)