Kukiz nie wytrzymał. Mocno odpowiedział Grodzkiemu i wspomniał o Ochojskiej

Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odnieść się do głośnej w ostatnim czasie wypowiedzi marszałka polskiego Senatu – Tomasza Grodzkiego.

Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Słowa użyte przez polityka Koalicji Obywatelskiej wywołały niemałe emocje szczególnie po stronie przedstawicieli obozu Zjednoczonej Prawicy, którzy zapowiedzieli względem marszałka Grodzkiego poważne kroki.

Na ten temat wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował senator Marek Pęk z Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zapowiedział w nim, że senatorowie Prawa i Sprawiedliwości złożą wniosek o odwołanie Tomasza Grodzkiego. Pęk określił także słowa polityka Koalicji Obywatelskiej jako „haniebne” i „kłamliwe”.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

W związku ze skandaliczną wypowiedzią @profGrodzki o finansowaniu przez Polskę zbrodniczego reżimu Putina senatorowie @pisorgpl złożą wniosek o jego odwołanie. Te kłamliwe słowa są hańbiące i sprzeczne z polską racją staną. Są granice, których przekraczać nie wolno!napisał senator Marek Pęk z Prawa i Sprawiedliwości.

Paweł Kukiz o słowach Tomasza Grodzkiego

Na temat ostatnich słów Tomasza Grodzkiego nie brak jest bardzo mocnych komentarzy. Bardzo stanowczo w tej sytuacji zaregowali przede wszystkim politycy Prawa i Sprawiedliwości. Tak jak już o tym pisaliśmy – grupa senatorów Prawa i Sprawiedliwości ma zamiar złożyć wniosek o odwołanie Tomasza Grodzkiego.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Muszę was przeprosić za to, że niektóre firmy w haniebny sposób kontynuują działalność w Rosji, że nadal przez Polskę jadą tysiące tirów na Białoruś i dalej, że nadal rząd importuje rosyjski węgiel i nie potrafi zamrozić aktywów rosyjskich oligarchów. W ten sposób z niedającą się zaakceptować hipokryzją nadal – nawet wbrew intencjom – finansujemy zbrodniczy reżim, który zdobyte pieniądze zużywa na mordowanie niewinnych ludzimówił Grodzki.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Swój komentarz na ten temat opublikował między innymi Paweł Kukiz, który w nim napisał:

Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda „piąta kolumna” to ma okazję zobaczyć. Na załączonym obrazku.… Powinien ożenić się z Ochojską. I adoptować Lisa. I byłaby rodzina na medal. Medal Bohatera Związku Radzieckiegonapisał za pośrednictwem mediów społecznościowych lider Kukiz’15.

Źródło: Facebook

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)