„Nadęty kabotyn”. Ziemkiewicz nie wytrzymał i powiedział to wprost o Grodzkim (WIDEO)

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do głośnego wystąpienia marszałka polskiego Senatu – Tomasza Grodzkiego, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno.
Polecamy także: Prezydent przekazał bardzo smutną wiadomość. „Niech spoczywa w Pokoju”

Wystąpienie Tomasza Grodzkiego wzbudziło wiele emocji przede wszystkim po stronie polityków związanych z obozem Zjednoczonej Prawicy.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)
Poważne kroki względem Tomasza Grodzkiego zapowiedział senator Marek Pęk z Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi dokładnie o złożenie wniosku przez senatorów PiS w sprawie odwołania Tomasza Grodzkiego. To jednak nie koniec.

W związku ze skandaliczną wypowiedzią @profGrodzki o finansowaniu przez Polskę zbrodniczego reżimu Putina senatorowie @pisorgpl złożą wniosek o jego odwołanie. Te kłamliwe słowa są hańbiące i sprzeczne z polską racją staną. Są granice, których przekraczać nie wolno! – napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości.
Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Do krytycznych głosów dołączył także znany polski dziennikarz oraz publicysta – Rafał Ziemkiewicz, który za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wypowiedzi marszałka Senatu.

Rafał Ziemkiewicz o wystąpieniu Tomasza Grodzkiego

Muszę was przeprosić za to, że niektóre firmy w haniebny sposób kontynuują działalność w Rosji, że nadal przez Polskę jadą tysiące tirów na Białoruś i dalej, że nadal rząd importuje rosyjski węgiel i nie potrafi zamrozić aktywów rosyjskich oligarchów. W ten sposób z niedającą się zaakceptować hipokryzją nadal – nawet wbrew intencjom – finansujemy zbrodniczy reżim, który zdobyte pieniądze zużywa na mordowanie niewinnych ludzipowiedział Tomasz Grodzki.
Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Na słowa polityka Koalicji Obywatelskiej zaregował między innymi Rafał Ziemkiewicz, który na Twitterze na temat wystąpienia polityka napisał:
Nadęty kabotyn, kompletnie pozbawiony politycznego rozumu i instynktu państwowego. Jakie kadry ma opozycja, skoro nie znalazła lepszego kandydata na „trzecią osobę w państwie”?napisał Ziemkiewicz odnosząc się przy tym także do opozycji.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)