Kukiz zdradza treść SMS-a do Borysa Budki. Co napisał?

Paweł Kukiz wystąpił w programie „Gość Wydarzeń” w telewizji Polsat, gdzie między innymi odniósł się do polityka Platformy Obywatelskiej – Borysa Budki, do którego to miał wysłać SMS -a. O czym była treść wysłanej wiadomości do przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej?

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Paweł Kukiz od pewnego czasu wzmaga się ze sporą falą bardzo krytycznych komentarzy na swój temat. Wszystko zaczęło się od sytuacji w Sejmie, która miała miejsce 11 sierpnia. Wówczas Sejm obradował nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „lex TVN”

Polecamy również: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Niepokojący wpis piosenkarki

Tego dnia nie zabrakło kontrowersyjnych wydarzeń. Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz i SMS do Borysa Budki

Paweł Kukiz od niespełna miesiąca wzmaga się z falą bardzo mocnych i kontrowersyjnych komentarzy na swój temat. Jest to związane przede wszystkim z wydarzeniami z Sejmu, które miały miejsce 11 sierpnia. Wówczas to doszło do wydarzeń, które bardzo krytycznie przyjęła część opinii publicznej. Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

W tej sytuacji kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Z tego względu pod adresem lidera Kukiz’15 spłynęła spora fala bardzo mocnych komentarzy i zarzutów. Dziś polityk a dawniej popularny muzyk stara się je zdecydowanie odpierać.

Paweł Kukiz był gościem programu „Gość Wydarzeń” w telewizji Polsat. W trakcie rozmowy z Bogdanem Romanowskim został zapytany między innymi o deklaracje szefa klubu KO Borysa Budki, iż jest otwarty na rozmowy. Na to pytanie Kukiz odparł:

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Od 2015 r. rozmawiałem z Budką, Schetyną, innymi prominentnymi członkami Platformy. W ostatnim SMS-ie od Borysa Budki, jakim wysłałem do niego, zapytałem, czy w planie ideowym PO wraca do JOW-ów i referendów. Na tę wiadomość nie otrzymałem odpowiedzimówił Paweł Kukiz.

Jego zdaniem Budka „mówi nieprawdę, że są prowadzone rozmowy” między KO a Kukiz’15. – Co to za jakość polityki, że szef KO za pomocą Twittera komunikuje się z osobą, która może zdecydować, w jaką stronę pójdzie Polska?zastanawiał się.

Źródło: Polsat News

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź