Paweł Kukiz nie wytrzymał. Mocne słowa do Kuby Wojewódzkiego (wideo)

Paweł Kukiz w radiu RMF FM w rozmowie z Robertem Mazurkiem odniósł się do informacji na temat jego domniemanej wizyty w show gwiazdora TVN, którym jest Kuba Wojewódzki. Co na ten temat odpowiedział muzyk oraz lider formacji Kukiz’15?

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Paweł Kukiz w ostatnich tygodniach musiał się mierzyć z olbrzymią falą bardzo krytycznych, a czasem również hejterskich komentarzy na swój temat. Ma to związek z sytuacją z polskiego Sejmu z 11 sierpnia. Wówczas to Sejm obradował nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „lex TVN”. Tego dnia nie zabrakło kontrowersyjnych wydarzeń.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz i Kuba Wojewódzki – polityk odniósł się do wizyty w programie gwiazdora TVN

Paweł Kukiz w ostatnim czasie udzielił dwóch głośnych rozmów. Do pierwszej z nich doszło w Polsacie w programie „Gość Wydarzeń”, gdzie lider formacji Kukiz’15 rozmawiał z Bogdanem Romanowskim. Drugiej rozmowy muzyk udzielił w radiu RMF FM, gdzie rozmawiał z redaktorem Robertem Mazurkiem. To właśnie w tej rozmowie między byłym kandydatem na urząd prezydenta a dziennikarzem padł wątek dotyczący Kuby Wojewódzkiego, który jest jedną z największych gwiazd ze świata show biznesu w stacji telewizyjnej TVN.

Polecamy również: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Niepokojący wpis piosenkarki

– Kuba Wojewódzki również postanowił zostać etykiem i powiedział, że to jest jakiś rodzaj moralnego bankructwa – powiedział dziennikarz.

– Dla mnie moralnym bankructwem jest nakręcanie oglądalności swojego programu kosztem człowieka, którego się hejtowało. Wiele osób mnie pytało, kiedy będę u Wojewódzkiego. Ja mówię: ale ja nie mam pojęcia, u jakiego Wojewódzkiego. „No bo wszędzie pisze, jakby sugeruje, że będziesz w jego programie”. To jest dopiero sprawa perfidna – ocenił Paweł Kukiz na antenie RMF FM.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

W ten sposób Paweł Kukiz nawiązał do jednego z niedawnych wpisów Kuby Wojewódzkiego, który niektórzy internauci odebrali jako zapowiedź programu, w którym miałby wziąć udział Paweł Kukiz. Ostatecznie polityk nie pojawi się w show TVN.

Fragment z wypowiedzią od 23.45:

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź