Kukiz nie odpuszcza TVN. Napisał do Kajdanowicza

Paweł Kukiz zwrócił się do dziennikarza TVN, którym jest Grzegorz Kajdanowicz. Co lider formacji Kukiz’15 napisał?

Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do Grzegorza Kajdanowicza, na którego temat w ostatnich dniach jest dość głośno za sprawą rozmowy, którą przeprowadził na antenie TVN z Władysławem Frasyniukiem – dawnym opozycjonistą w czasach PRL.

Polecamy także: Stanowcze słowa Pawła Kukiza. Sikorski będzie mieć kłopoty?

Z kolei sam Paweł Kukiz w ostatnich dniach również stał się jednym z głównych obiektów uwagi mediów oraz opinii publicznej. Powodem takiej sytuacji jest postawa Pawła Kukiza niemal dwa tygodnie temu w Sejmie, kiedy to prócz głosowania nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji doszło także do innych sytuacji, po których na muzyka spadła spora ilość negatywnych, a również hejterskich komentarzy. Negstywne słowa spłynęły również na posłów formacji Pawła Kukiza.

Paweł Kukiz i Grzegorz Kajdanowicz z TVN

W ostatnich dniach wiele tematów poruszanych w polskiej opinii publicznej dotyczą stacji telewizyjnej TVN. Powody takiego stanu rzeczy są dwa. Pierwszy z nich to niedawne głosowanie w Sejmie nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji. Przez część mediów otrzymała ona miano „lex TVN”. Głosowanie miało miejsce niespełna dwa tygodnie temu. Jednak wcześniej doszło do sytuacji, która wywołała w kręgach opozycji spore wzburzenie skierowane pod adresem Pawła Kukiza i posłów jego formacji.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Krytyka

Paweł Kukiz mógł usłyszeć negatywne słowa na swój temat ze strony między innymi Janusza Panasewicza, Kuby Wojewódzkiego oraz również Radosława Sikorskiego. W związku z wypowiedzią europosła Paweł Kukiz w rozmowie z PAP zapowiedział pozew. Chodzi dokładnie o słowa, które Sikorski wypowiedział pod adresem Kukiza na antenie stacji telewizyjnej TVN w rozmowie z Moniką Olejnik, której niektórzy zarzucali brak reakcji w tej sytuacji.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

To jednak nie koniec kontrowersji, które powstały za sprawą gości komercyjnej stacji telewizyjnej. W ostatnich dniach głośno jest także na temat słów Władysława Frasyniuka na temat polskich żołnierzy, które to dawny opozycjonista w czasach PRL wypowiedział na antenie stacji TVN w rozmowie z Grzegorzem Kajdanowiczem. Prowadzącemu również zarzucono w tej sytuacji brak reakcji. W związku z tym prowadzący serwis informacyjny „Fakty” odniósł się do sprawy.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Każdy gość bierze pełną odpowiedzialność za słowa wypowiadane w programie. Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłem uwagi Władysławowi Frasyniukowi, że użycie słowa 'śmieć’ w stosunku do jakiejkolwiek osoby w jakiejkolwiek sytuacji jest nie do zaakceptowania – stwierdził Kajdanowicz w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

Do dziennikarza odniósł się Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Głowa do góry, panie Kajdanowicz! Nikt nie jest doskonały. Ma pan na szczęście perfekcyjną koleżankę, która takich błedów nie popełnianapisał Paweł Kukiz na Twitterze.

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Rusin ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Tag: Kukiz Kajdanowicz