Panasewicz zaatakował Kukiza. Polityk postanowił mocno odpowiedzieć

Paweł Kukiz odniósł się w programie „Gość Wydarzeń” do słów – Janusza Panasewicza. Chodziło o słowa lidera zespołu muzycznego Lady Pank, które padły za sprawą wydarzeń w Sejmie z 11 sierpnia. Wówczas to Sejm obradował nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „lex TVN”. Wówczas na Pawła Kukiza spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy. Jedną z przyczyn były liczne kontrowersje mające miejsce tego dnia w na sali sejmowej.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz w „Gość Wydarzeń” zaregował na słowa Janusza Panasewicza

Paweł Kukiz jeszcze niedawno wzmagał się ze sporą falą bardzo kontrowersyjnych komentarzy na swój temat. Chodziło dokładnie o wydarzenia z Sejmu z 11 sierpnia. Wówczas to posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała.

Polecamy również: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Niepokojący wpis piosenkarki

Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Nagtywny komentarz na temat Pawła Kukiza opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych Janusz Panasewicz z zespołu muzycznego Lady Pank.

Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika(wiadomo; muzyk, fajny kolega etc.) ale to, co stało się dziś, na oczach ludzi, jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnojunapisał Panasewicz.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Na te słowa odpowiedział Paweł Kukiz.

Ja się nie wstydziłem podać ręki człowiekowi, który rozpoczynał karierę na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w 1981 r. Mówię tu o panu Januszu. Ale skończmy ten temat, ja nie mam do nich pretensji. Raz, że jakiejś szczególnej wiedzy o ustroju nie posiadają i nie muszą, bo zajmują się czymś zupełnie innym. (…) A druga sprawa, trudno, żeby gryźli rękę, która ich karmi, mówię o mediachstwierdził Kukiz.

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź