Kukizowi puściły nerwy. Mocne słowa do dziennikarki TVN (wideo)

Paweł Kukiz w programie „Gość Wydarzeń” w telewizji Polsat odniósł się do słow dziennikarki stacji telewizyjnej TVN. W rozmowie lidera Kukiz’15 z Bogdanem Romanowskim widać było spore nerwy po stronie polityka.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Za liderem Kukiz’15 wciąż ciągną się wydarzenia z 11 sierpnia. Wówczas to Sejm obradował nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „lex TVN”. Po wszystkim na Pawła Kukiza spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy. Jedną z przyczyn były liczne kontrowersje mające miejsce tego dnia na sali sejmowej.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz w programie „Gość Wydarzeń”

Paweł Kukiz w ostatnim czasie wprost pokazuje, że ma dość oskarżeń, które na niego spłynęły po głosowaniu w Sejmie nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która jest także określana jako „lex TVN”.

Polecamy również: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala. Niepokojący wpis piosenkarki

Były kandydat na urząd prezydenta poczuł się szczególnie dotknięty słowami, które padły z ust Diany Rudnik w trakcie festiwalu w Sopocie. Łatwo to wywnioskować po jego wypowiedzi na ten temat, która padła w programie „Gość Wydarzeń”, gdzie polityk rozmawiał z Bogdanem Romanowskim.

I nagle mnie wszyscy oskarżają, bo w Sopocie wychodzi jakaś kobiecina z tego TVN-u i mówi w pewnym momencie: oto proszę bardzo przykład, jak można sprzedać honor i twarz za pieniądze. Za jakie kobieto pieniądze?! Wskaż mi to, a nie oskarżaj mnie publicznie! To nie są wolne media, tylko to są jakieś wolne żarty! – powiedział Paweł Kukiz.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Chodziło dokładnie o słowa Diany Rudnik, które padły w trakcie festiwalu w Sopocie.

My wiemy, że za pieniądze nie można kupić wszystkiego, choć te ostatnie dni pokazują, że zawsze znajdą się takie pieniądze, za które można sprzedać twarz i honormówiła Diana Rudnik w sopockiej Operze Leśnej.

Źródło: NaTemat

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź