„Borys, jak to w końcu jest?”. Kukiz do Budki nt. Sterczewskiego (wideo)

Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do ostatniej rozmowy w Polsacie, w której uczestniczył Borys Budka. Prowadzący zadał politykowi PO pytanie o zachowanie posła Franciszka Sterczewskiego. Warto bowiem przypomnieć, że na temat sytuacji, w której brał udział 33-letni parlamentarzysta na granicy Polski z Białorusią było w ostatnich dniach bardzo głośno.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Paweł Kukiz często pojawia w mediach w ostatnim czasie. Popularność lidera Kukiz’15 jest spowodowana przede wszystkim sytuacją w Sejmie, która miała miejsce ponad dwa tygodnie temu. Paweł Kukiz i dwóch jego posłów poparło wówczas zgodnie z wolą Prawa i Sprawiedliwości nowelizacje ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „lex TVN”. Po tych wydarzeniach na kandydata na urząd prezydenta z 2015 roku spłynęła spora fala krytycznych komentarzy.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

11 sierpnia bieżącego roku w Sejmie było bardzo gorąco. Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz i Borys Budka

Po wspomnianych wydarzeniach w Sejmie Paweł Kukiz borykał się z negatywnymi komentarzami na swój temat. Krytyka pod jego adresem spłynęła także ze strony polityków opozycji. Mocne słowa na temat lidera Kukiz’15 powiedział między innymi Radosław Sikorski w TVN24 w rozmowie z Moniką Olejnik. Na tym jednak to się nie skończyło.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Wątek Pawła Kukiza delikatnie zszedł na drugi plan za sprawą wydarzeń mających miejsce na granicy Polski z Białorusią. Szczególnie omawiany w ostatnim czasie był temat zachowania posła Franciszka Sterczewskiego.

Na jego temat pytany był Borys Budka w rozmowie w Polsacie. Z kolei do słów Budki publikując fragmenty z rozmowy lidera PO w telewizji odniósł się Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

@bbudka Borys, to jak to w końcu jest? Można być politykiem i nie być politykiem, czy nie można?pytał Paweł Kukiz.

Prędko z odpowiedzią przybył mu Borys Budka.

Pawle, @pkukiz na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. A potem wróć na jasną stronę mocyodparł Budka.

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź