Marek Jakubiak trafił do szpitala? Niepokojący wpis polityka

Marek Jakubiak trafił do szpitala? Były poseł zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis, który bardzo zaniepokoił jego sympatyków. Chodzi dokładnie o zdjęcie, które polityk zamieścił na Facebooku w środę. Widać na nim łóżko szpitalne i wystrój pasujący do pomieszczenia szpitalnego. Oprócz wspomnianego zdjęcia polityk zamieścił także kilka słów od siebie.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Marek Jakubiak to były poseł VIII kadencji Sejmu, gdzie trafił z list Kukiz’15. Twórca i prezes zarządu przedsiębiorstwa Browary Regionalne Jakubiak. W sierpniu 2018 został kandydatem Kukiz’15 na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych w tym samym roku. Z kolei w listopadzie 2018 roku poinformował o odejściu z Kukiz’15. W tym samym czasie ogłosił także powołanie do życia nowej partii pod nazwą Federacja dla Rzeczpospolitej, która została zarejestrowana w marcu 2020 roku.

Marek Jakubiak trafił do szpitala?

Były poseł oraz lider Federacji dla Rzeczpospolitej – Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił zdjęcie wraz z wpisem, który mocno zaniepokoił jego sympatyków śledzących go na Facebooku.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Znany polityk zamieścił zdjęcie, na którym widać fragment łóżka szpitalnego (firmy Stolner, która jest firmą produkującą meble szpitalne). Były poseł napisał także kilka słów, w których oznajmił konieczność odwołania „Nocnych rozmów Polaków”. Jest to cykl, który polityk prowadzi za pośrednictwem swojego konta na portalu YouTube.

Były poseł dodał również, że ma nadzieje, że za tydzień wspomniane rozmowy ponownie zostaną przeprowadzone. Wcześniej wspomniał również, że „nie jest łatwo”.

Bardzo mi przykro ale muszę odwołać Nocne Polaków Rozmowy. Jak łatwo się domyśleć nie jest łatwo. Miejmy nadzieję, że za tydzień będąnapisał w mediach społecznościowych Marek Jakubiak.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Na wpis byłego posła zaregowała między innymi poseł Agnieszka Ścigaj, która niegdyś reprezentowała Kukiz’15.

Marku zdrowia. Mam nadzieję że to tylko profilaktykanapisała posłanka.

Na jej komentarz odpowiedział Marek Jakubiak, który odparł krótko, że jego wizyta w placówce leczniczej nie jest profilaktyką.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

W imieniu całej redakcji chcielibyśmy życzyć Panu Markowi Jakubiakowi dużo zdrowia.

Źródło: Facebook

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź