Szokujący billboard z Pawłem Kukizem. Zdjęcie trafiło do sieci

To nie koniec krytycznych komentarzy pod adresem lidera Kukiz’15? Paweł Kukiz może mieć kolejny powód do tego, aby zaregować. Na kamienicy przy ul. Bernardyńskiej w Tarnowie, a także w podtarnowskiej Brzozówce zawisły billboardy z wizerunkiem Pawła Kukiza – poinformowała między innymi Gazeta Krakowska. Ich zdjęcia trafiły także do internetu. Widzimy na nich wizerunek Pawła Kukiza i napis w języku angielskim.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Dwa tygodnie temu w polskim Sejmie było naprawdę gorąco. Chodzi dokładnie o głosowanie w Sejmie, które dotyczyło nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Przez media została ona okrzyknięta mianem „lex TVN”. Tego dnia nie zabrakło kontrowersyjnych wydarzeń.

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz i billboardy

Paweł Kukiz od dwóch tygodni jest zmuszony wzmagać się z krytycznymi komentarzami na swój temat. Chodzi dokładnie o wydarzenia w Sejmie, które miały miejsce 11 sierpnia. Wówczas to Kukiz wraz z dwoma posłami swojego obozu politycznego udzielił wsparcia dla Prawa i Sprawiedliwości w związku z głosowaniem nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji zwanej także jako „lex TVN”.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Po wszystkim na Pawła Kukiza spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy. Wśród nich nie zabrakło także tych, które można zaliczyć do miana hejtu. Mocne słowa na temat Pawła Kukiza wypowiedział między innymi Radosław Sikorski na antenie TVN24 w rozmowie z Moniką Olejnik. W związku z tym w tym tygodniu lider Kukiz’15 zapowiedział złożeniem pozwu przeciwko Sikorskiemu.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Fala negatywnych komentarzy jednak się nie kończy. Na kamienicy przy ul. Bernardyńskiej w Tarnowie, a także w podtarnowskiej Brzozówce zawisły billboardy z wizerunkiem polityka. Gazeta Krakowska, która poruszyła ten temat zwróciła uwagę przede wszystkim na sposób, w jaki na billboardzie została zamieszczona członka.

Na billboardzie widnieje postać polityka opatrzona napisem w języku angielskim, sugerującym wulgarne określenie jego osobyczytamy na łamach Gazety Krakowskiej.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Na dużych plakatach ktoś wykorzystał wizerunek Pawła Kukiza, a obok umieścił napis w języki angielskim „Who are you” (tłum. kim jesteś). Słowo „are” ma tak niewielką czcionkę, że z daleka nie rzuca się w oczy. Wielkie „Who you” kojarzy się zaś z wulgaryzmem w języku polskim. Plakat sygnowany jest podpisem „Polska Myśląca”napisała Gazeta Krakowska.

Norbert Kaczmarczyk z Solidarnej Polski, który niegdyś reprezentował Kukiz’15 zabrał na ten temat głos.

To publiczny lincz na pośle na Sejm RP – stwierdza stanowczo. – Intencja jest jasna, chodziło o to, by obrazić Pawła Kukizapodkreślił.

Zdjęcie billboardu poniżej:

 

Źródło: Gazeta Krakowska 

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź