Były pracownik uderza w TVN. Napisał to wprost

Grzegorz Kuczyński za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do stacji telewizyjnej TVN w związku z ostatnimi wydarzeniami mającymi miejsce na granica Polski z Białorusią. Co dokładnie napisał?

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Wydarzenia mające miejsce w ostatnich dniach na granicy Polski z Białorusią są szeroko komentowane w krajowych mediach oraz również w opinii publicznej. Wspomniany temat jest także punktem dyskusji przez polityków. Głośno było między innymi na temat słów Władysława Frasyniuka, który niegdyś wykonywał obowiązki posła. Do wypowiedzi Frasyniuka doszło na antenie stacji telewizyjnej TVN24, gdzie w mocnych słowach odniósł się na temat polskich żołnierzy.

Z kolei do stacji telewizyjnej TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się Grzegorz Kuczyński, który niegdyś pracował w komercyjnej stacji telewizyjnej. Co dokładanie napisał?

Grzegorz Kuczyński mocno na temat stacji telewizyjnej TVN

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnich dniach aktywnie monitorowana przez krajowe media, rząd oraz polityków opozycji. We wtorek głośno było na temat nagrania, na którym zarejestrowano posła Franciszka Sterczewskiego z Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Według relacji mediów polityk chciał przekazać lekarstwa i leki dla migrantów znajdujących się przy granicy Polski z Białorusią. Ten krok uniemożliwili mu jednak funkcjonariusze Straży Granicznej oraz żołnierze pilnujący granicy kraju. Nagranie w bardzo szybkim czasie stało się popularne w internecie.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Głośno było także na temat słów, które na antenie stacji telewizyjnej TVN24 wypowiedział na temat żołnierzy stacjonujących na granicy z Białorusią Władysław Frasyniuk. Po czasie i fali negatywnych komentarzy były poseł odmówił mimo wszystko złożenia przeprosin w związku ze swoimi słowami.

Krytyka w kierunku stacji

Grzegorz Kuczyński za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu jednego z internautów, który zawierał fragment serwisu informacyjnego stacji TVN.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Sorry @tvn24 ale robicie z siebie pożytecznych idiotów Łukaszenki i Putinanapisał Kuczyński.

Dodał także, że pisze to jako osoba, która niegdyś pracowała w stacji/portalu TVN24.

Piszę to jako osoba, która przepracowała w tej stacji/portalu wiele lat. Pisałem dużo o rosyjskiej agresji, o Ukrainie. Nie myślałem, że dziś będziecie robić propagandę białorusko-rosyjską – kierując się oczywiście motywami walki z rządem RPnapisał Grzegorz Kuczyński.

 

Źródło: Twitter, WPolitycePress

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź