Ochojska będzie mieć kłopoty? Stanowcze słowa ministra

Europoseł Janina Ochojska w ostatnim czasie słynie ze swoich dość kontrowersyjnych wpisów, w których to odnosi się do sytuacji na granicy Polski z Białorusią. W jednym z ostatnich swoich publikacji nawiązała do Straży Granicznej i zrzuciła jej łamanie prawa oraz także stosowanie tortur. Wpis europosłanki wzbudził wiele kontrowersji.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Na wpis europoseł postanowił stanowczo zaregować Błażej Poboży – wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, który w swoim wpisie na Twitterze napisał o możliwości wystąpienia na drogę sądową w związku z ostatnim i poprzednimi wpisami europoseł Ochojskiej.

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest od dłuższego czasu śledzona przez krajowe media. Dużo mówiono w ubiegłym tygodniu na temat polakiego żołnierza, który uciekł na Białoruś, gdzie udzielił wywiadu dla tamtejszych mediów.

Z kolei na temat przebiegu wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej stara się informować na bieżąco polska Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Wczoraj tj.19.12. gr. polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 69 os. Na odcinku ochranianym przez #PSGCzeremcha 26 cudzoziemców siłowo forsowało granicę. Natomiast na odcinkach placówek w Płaskiej,Narewce i w Dubiczach Cerkiewnych granicę próbowały przekroczyć kilkuosobowe grupy – poinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem Twittera.

Europoseł Janina Ochojska będzie mieć poważne problemy?

Europoseł Janina Ochojska w ostatnim czasie słynie ze swoich dość kontrowersyjnych wpisów, w których to odnosi się do sytuacji na granicy Polski z Białorusią. W jednym z ostatnich swoich publikacji nawiązała do Straży Granicznej i zrzuciła jej łamanie prawa oraz także stosowanie tortur.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Mam nadzieję, że kiedyś ludzie z @Straz_Graniczna odpowiedzą za łamanie prawa i tortury zadawane niewinnym ludziom. Opisy takich czynów czytałam w relacjach osób, które przeżyły II WŚ, Wzorce z katów niemieckich i sowieckich obozównapisała Ochojska.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Wpis europosłanki wzbudził wiele kontrowersji. Na wpis europoseł postanowił stanowczo zaregować Błażej Poboży – wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Wpis europosłanki PO Janiny Ochojskiej jest tak obrzydliwy, że wraz z kilkoma jej poprzednimi równie haniebnymi wypowiedziami powinien stać się podstawą do wystąpienia na drogę sądowąnapisał Błażej Poboży.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy