Najnowszy sondaż: Zmiana poparcia dla PiS i KO. Spory spadek jednej partii

Nowy sondaż wyborczy United Surveys dla Wirtualnej Polski. Wynika z niego, że na pierwszym miejscu jest Prawo i Sprawiedliwość wraz ze swoimi koalicjantami.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

W tym badaniu poparcie dla obozu Zjednoczonej Prawicy poszło do góry. Dalej jest Koalicja Obywatelska, dla której omawiany sondaż także wieści dobre nowiny, ponieważ formacja, na której czele stoi Platforma Obywatelska również zalicza wzrost poparcia.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Podium zamyka Polska 2050 Szymona Hołowni. Ugrupowanie byłego prezentera stacji telewizyjnej TVN jednak w tym sondażu zalicza spory spadek. Dalej jest jeszcze Lewica oraz także Konfederacja i Polskie Stronnictwo Ludowe, które przekraczają w przeprowadzonym badaniu próg wyborczy. Jak dokładnie wyglądają wyniki badania United Surveys dla Wirtualnej Polski? Reszta informacji poniżej.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

W ostatnich tygodniach w polskiej polityce poruszano wiele tematów. Długo mówiono między innymi o wypowiedzi celebrytki Barbary Kurdej-Szatan, która za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedziała się na temat polskiej Straży Granicznej. Na jej temat głos zabierali również politycy. Sporo mówi się także na temat liderki „Strajku Kobiet” — Marty Lempart, która w zeszłym tygodniu rozlała czerwoną farbę przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie i przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia.

Nowy sondaż wyborczy United Surveys

Najnowszy sondaż wyborczy United Surveys dla Wirtualnej Polski. Wynika z niego, że na pierwszym miejscu jest Prawo i Sprawiedliwość wraz ze swoimi koalicjantami. Obóz rządzący w omawianym badaniu otrzymał 32.1 proc. Jest to wzrost o 1.5 pkt. proc.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Dalej jest Koalicja Obywatelska. Największa frakcja opozycyjna uzyskała 23.7 proc., co oznacza wzrost o 2 pkt. proc. Podium zamyka Polska 2050 Szymona Hołowni z 10.6 proc. Formacja polityczna byłego prezentera stacji telewizyjnej TVN w tym badaniu zalicza jednak spadek. Poprzednio poparcie PL2050 wynosiło 13.3 proc.

Poza podium, lecz z wynikiem powyżej progu wyborczego znalazła się Lewica – 7.8 proc. Dalej jest Konfederacja z 6.7 proc. i Polskie Stronnictwo Ludowe z 5.7 proc. Z kolei 13.4 proc. ankietowanych wskazało odpowiedzieć „nie mam zdania”.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Szokujące słowa Łukaszenki o Polsce. Dyktator wspomniał o Tusku

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)