Nieudany happening Lempart? Mężczyzna pokazał wymowne hasło (wideo)

Marta Lempart pojawiła się w Sztumie. Aktywistka i jedna z liderek Strajku Kobiet napotkała tam jednak mężczyznę, który pojawił się z pewnym prezentem dla niej oraz wypisanym hasłem. Co dokładnie mężczyzna chciał przekazać liderce Strajku Kobiet?

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Na temat Marty Lempart w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Wszystko to za sprawą jej niedawnego zachowania przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej. To między innymi tam Marta Lempart postanowiła rozlać czerwoną farbę. Na miejscu rozstawiono także kukły oraz kartki z kartonu, na których wypisano pewnej treści hasła. W tej sytuacji zaregować postanowiła pani sprzątająca, która w stanowczych słowach zwróciła się do liderki Strajku Kobiet.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Po tej sytuacji na Martę Lempart spadły negatywne komentarze. Jeden z nich wyraziła dziennikarka Polsatu – Agnieszka Gozdyra, która za pośrednictwem mediów społecznościowych napisała:

Pani Sprzątaczka jest moją bohaterką. I wszystkie Panie, które na co dzień wykonują taką pracę. Trudno natomiast pojąć, jak ktoś, kto jakoby walczy o prawa kobiet, może się tak zachowywać – napisała dziennikarka Polsatu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Negatywnie wypowiedział się także Robert Mazurek w programie „Mazurek&Stanowski” na Kanale Sportowym.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

To tu było widać najlepiej na czym polega problem. Bo Pani Marta Lempart ma tak naprawdę w trąbie los kobiet, co pokazała na przykładzie owej przesympatycznej sprzątaczki. Ją interesuję tylko to żeby robić zadymę, żeby walić w PiS, bo to jest najważniejsze na świecie. Gdybym był kobietą, to bym prosił tylko o jedno, żeby Pani Lempart nie wypowiadała się w moim imieniupowiedział Robert Mazurek.

To jednak nie koniec. Niedawno media obiegło nagranie z młodym mężczyzną, który chciał wręczyć Marcie Lempart mopa. Do podobnej sytuacji doszło także w Sztumie, gdzie zjawiła się liderka Strajku Kobiet.

Marta Lempart pojawiła się w Sztumie. Na miejscu pojawił się mężczyzna z wymownym hasłem

Marta Lempart pojawiła się w Sztumie. Aktywistka i jedna z liderek Strajku Kobiet napotkała tam jednak mężczyznę, który pojawił się z pewnym prezentem dla niej oraz wypisanym hasłem na wiaderku.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Sytuacja została nagrana. W trakcie nagranie okazało się także, że mężczyzna jest rolnikiem. Nagranie z tej sytuacji zamieszczamy poniżej.

Źródło: wPolityce

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Szokujące słowa Łukaszenki o Polsce. Dyktator wspomniał o Tusku

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)