Michał Rachoń bezlitosny dla Nitrasa. Dziennikarz TVP pokazał to nagranie (WIDEO)

Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował nagranie z Sejmu, na którym zarejestrowano wymianę zdań, która zaszła pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim i Sławomirem Nitrasem. 

Sławomir Nitras i Jarosław Kaczyński to bez wątpienia politycy o dwóch przeciwnicych sobie wizjach prowadzenia polityki. Ten pierwszy od dawna słynie ze swoich dość nietypowych zachowań i komentarzy.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Jeszcze tak niedawno głośno było między innymi o sytuacji w parlamencie, kiedy to polityk Platformy Obywatelskiej odepchnął posła Wiesława Krajowskiego z Prawa i Sprawiedliwości. Popularne stały się również wymiany zdań między posłem Sławomirem Nitrasem a wicemarszałkiem Ryszardem Terleckim z Prawa i Sprawiedliwości.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Z kolei w roku 2020 doszło do wymiany zdań między posłem PO a prezesem Prawa i Sprawiedliwości – Jarosławem Kaczyńskim. Nagranie zamieścił dziennikarz TVP – Michał Rachoń. O co chodziło?

Sławomir Nitras i Jarosław Kaczyński

Sławomir Nitras to poseł z ramienia Platformy Obywatelskiej wchodzącej w skład Koalicji Obywatelskiej. Nitras to doświadczony polityk, który w latach 2014 do 2015 roku wykonywał obowiązki głównego doradcy premier Ewy Kopacz.

Polecamy także: Radna KO została zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)

Polityk rodem z Połczyna Zdrój słynie ze swoich nietypowych zachowań oraz również wypowiedzi. W 2020 roku w trakcie przerwy od obrad, Nitras postanowił zaczepić prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Sytuacja została zarejestrowana przez kamery sejmowe. Krótka rozmowa została zakończona ciętą ripostą Kaczyńskiego, którą na Twitterze opublikował dziennikarz TVP Info, Michał Rachoń.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Panie Prezesie, jak Polak z Polakiem… ja z zaboru pruskiego, Pan… A Pan wie Panie Prezesie, ze mam książkę z dedykacją…- zwrócił się parlamentarzysta opozycji do byłego premiera, nawiązując do pewnej sytuacji z początku lat 90. W 1991 r. Sławomir Nitras wspierał w kampanii wyborczej Porozumienie Centrum. Jarosław Kaczyński wręczył mu wówczas książkę z dedykacją.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Przez chwilę prezes PiS ignorował zaczepki Nitrasa, jednak w końcu powiedział:

Ja wiem, ze ja jestem z wolnej Polski a z zaboru Pan, to widać. – odpowiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: wPolityce, TV Republika, Twitter

Polecamy także: 

Sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka jest fatalna. Czy otrzyma pomoc?

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki