Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Rafał Trzaskowski wypowiedział się na temat Marszu Niepodległości, który 11 listopada przeszedł ulicami Warszawy z okazji Święta Niepodległości. Co na jego temat powiedział prezydent Warszawy?

POLECAMY RÓWNIEŻ: „Obiecywał Pan”. Trudne pytanie do Tuska w Radomiu. Zaskakująca odpowiedź (WIDEO)

Wczoraj w całym kraju obchodziliśmy Święto Niepodległości. Dla naszego kraju jest to data bardzo ważna ze względu na odzyskanie niepodległości przez Polskę w roku 1918, co nastąpiło po aż 123 latach zaborów.

Z tej okazji ulicami Warszawy kolejny raz przeszedł Marsz Niepodległości, za którego organizacją stoi stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Według Roberta Bąkiewicza w tegorocznym wydarzeniu udział miało wziąć niemal 100 tysięcy osób.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Marsz Niepodległości 2022 dobiegł końca. Chciałem z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich obecność i poświęcony czas. Szczególne podziękowania należą się jednak Straży Marszu Niepodległości. To dzięki ich pracy marsz przeszedł bezpiecznie – napisał na koniec wydarzenia na Twitterze Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Głos na temat Marszu Niepodległości zabrał także włodarz stolicy Rafał Trzaskowski.

Rafał Trzaskowski o Marszu Niepodległości

Rafał Trzaskowski wypowiadając się w piątek na temat Marszu Niepodległości powiedział, że wydarzenie odbywało się w sposób dość spokojny. Polityk wskazał jednak, co go w tym roku w trakcie Marszu Niepodległości niepokoiło.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

W tym roku marsz odbywa się w sposób dosyć spokojny. Mamy do czynienia z pewnymi incydentami, przede wszystkim z pirotechniką, która jest zakazana. Zwracaliśmy na to uwagę policji. Niepokoją mnie jedynie hasła antyukraińskie i antyeuropejskie – stwierdził polityk PO.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Mam nadzieję, że te transparenty to tylko margines i że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wspieranie Ukrainy i mówienie o tym właśnie dziś, w Święto Niepodległości. Poprzednie pokolenia przelewały krew za naszą wolność, Ukraińcy przelewają krew za naszą wolność – wyjaśnił prezydent Warszawy.

Źródło: wprost.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski