Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. „Krzyczały w języku pani Lempart” (foto)

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała wpis wraz ze zdjęciami osób trzymających kartki z hasłami skierowanymi wobec TVP. W tej sytuacji znana dziennikarka całą sytuację postanowiła uwiecznić, a następnie wykonane zdjęcia opublikować w sieci, gdzie prędko nabrały rozgłosu. Co na nich dokładnie widać?

Polecamy także: Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał to zdjęcie

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. To właśnie na antenie publicznej telewizji prowadzi wiele popularnych programów, które gromadzą sporą ilość odbiorców. Mowa tu choćby o programie „W kontrze”, gdzie dziennikarka pojawia się razem z Jarosławem Jakimowiczem, czy również „W tyle wizji”. Magdalena Ogórek jest także akrywna w mediach społecznościowych. Na samym Twitterze dziennikarka posiada ponad 35 tysięcy obserwujących.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

To właśnie za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego dziennikarka opublikowała dość niepokojące zdjęcia. W ich opisie dziennikarka napisała: – Rozmaite warszawianki roku na posterunku. Przykleiły się do samochodowej szyby, coś tam krzyczały w języku pani Lempart – napisała w swoim najnowszym wpisie dziennikarka Telewizji Polskiej.

Magdalena Ogórek i hasła na temat TVP

Dziennikarka Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikowała wpis wraz ze zdjęciami osób trzymających kartki z hasłami skierowanymi wobec Telewizji Polskiej. W tej sytuacji gwiazda publicznej telewizji całą sytuację postanowiła uwiecznić, a następnie wykonane zdjęcia opublikować w sieci, gdzie prędko nabrały rozgłosu.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

– Rozmaite warszawianki roku na posterunku. Przykleiły się do samochodowej szyby, coś tam krzyczały w języku pani Lempart. Smutne muszą mieć dziewczyny święta.  Życzyłam im wesołychChristmas tree, Państwa zapraszam serdecznie na #wtylewizji 21:50 – napisała Magdalena Ogórek w swoim poście na Twitterze.

Kim jest Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej popularnych dziennikarek związanych z Telewizją Polską. To właśnie na antenie publicznego nadawcy jest prowadzącą takich programów jak „W tyle wizji” oraz także między innymi „W kontrze”.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Dziennikarka ma również za sobą próbę wejścia w świat polityki jako polityk. W 2015 roku Magdalena Ogórek była jednym z kandydatów w wyborach prezydenckich, które wówczas ostatecznie wygrał urzędujący do dziś Andrzej Duda.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy