Szokująca wiadomość. Nie żyje wybitny polski piosenkarz i gwiazda TVP

Nie żyje Witold Paszt. Bardzo smutna wiadomość na temat piosenkarza potwierdził serwis TVP.info.

Polecamy także: Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Witold Paszt to założyciel legendarnego i bardzo dobrze znanego zespołu VOX. W ostatnim czasie muzyk był częstym gościem w domach widzów Telewizji Polskiej ze względu na udział jako juror w programie „The Voice Senior”.

W pierwszej kolejności wiadomość na temat śmierci Witolda Paszta pojawiła się na jego oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Z informacji wynika, że artysta zmarł w piątek wieczorem – dzień po rocznicy śmierci swojej ukochanej żony.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującegoczytamy w poście na oficjalnej stronie Witolda Paszta na Facebooku.

Witold Paszt pochodził z Zamościa, gdzie przyszedł na świat oraz także zmarł. Karierę rozpoczął w roku 1977 w założonej przez siebie grupie Victoria Singers. W 1978 założył zespół Vox. Piosenkarz miał 68 lat.

Nie żyje Witold Paszt

Witold Paszt nie żyje. Piosenkarz był znany przede wszystkim za sprawą występów w zespole VOX, który założył w roku 1977. Wraz z zespołem zagrał dziesiątki koncertów w Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Na początku XXI wieku Witold Paszt rozpoczął swoją karierę solową. Występował także w znanych programach rozrywkowych. W ostatnim czasie był nim program „The Voice Senior” emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Paszt pojawił się jako jeden z jurorów i trenerów uczestników popularnego programu.

O śmierci Witolda Paszta poinformowano na oficjalnym profilu piosenkarza na Facebooku.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowanapisano.

Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył.
Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującegoczytamy na stronie Witolda Paszta na Facebooku.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Jesteśmy zrozpaczeni. Nasze serca są złamane. Dziękujemy za wspaniałą opiekę Wojewódzkiemu Szpitalowi im. Jana Pawła II w Zamościu, Naszym Przyjaciołom i Fanom Taty za wsparcie i ciepłe słowa płynące do Niego w ostatnich dniach. Szczegóły dotyczące pożegnania Taty zostaną podane w późniejszym terminie. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby. Natalia i Aleksandra Paszt z rodzinami – czytamy.

Witold Paszt miał 68 lat.

Źródło: Fb, TVP

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)