Olejnik zakpiła z Kaczyńskiego. Zamieściła to zdjęcie

Dziennikarka stacji telewizyjnej TVN – Monika Olejnik za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła zamieścić zdjęcie, na którym znalazł się prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. Prócz zdjęcia znana dziennikarka postanowiła opublikować także opis nawiązujący do dwóch znanych piosenek. Co dokładnie napisała Monika Olejnik?

Polecamy także: Co z Marszem Niepodległości? Sąd wydał zaskakującą decyzję

Monika Olejnik to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek stacji telewizyjnej TVN. W latach 1997–2003 prowadziła rozmowy w programie TVN „Kropka nad i”. Z kolei od września 2004 do lipca 2006 była gospodynią programu publicystycznego Prosto w oczy w TVP1. Od 11 września 2006 ponownie prowadzi program „Kropka nad i” na antenie stacji telewizyjnej TVN24.

Polecamy także: Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

W ostatnich miesiącach na temat Moniki Olejnik mogło być głośno przede wszystkim za sprawą jej programu, w którym pojawił się aktualny europoseł Radosław Sikorski. Wówczas to polityk w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat Pawła Kukiza w związku z głosowaniem nad tak zwanym „lex TVN” w Sejmie.

Paweł Kukiz jest albo kompletnym durniem, który nie rozumie, co się dzieje, albo sprzedajną szmatąpowiedział wówczas Radosław Sikorski na temat Pawła Kukiza w programie Moniki Olejnik.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Z kolei dziś o Monice Olejnik ponownie jest głośno, lecz tym razem za sprawą jej wpisu opublikowanego w mediach społecznościowych.

Monika Olejnik i zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego

Monika Olejnik za pośrednictwem swojego konta na Facebooku postanowiła zamieścić zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego. Dodatkowo znana dziennikarka uwzględniła w swojej publikacji opis:

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

#nofilter „Ooooo, Śpij kochany, śpij! Gdy ufność Ciebie zmorzy. Gdy na Twą głowę spadnie Sprawiedliwych sen Gdy tylko zamkniesz oczy. Ja pod osłoną nocy Ucieknę stąd jak mogę najdalej. Ucieknę, bo Nie mogę tak dalej(…)”. #tekst #kayah #kompozytor #goranbregovicczytamy w opisie posta Moniki Olejnik.

„Piosenka jest dobra na wszystko”
„Piosenka jest dobra na wszystko
Piosenka na drogę za śliską
Piosenka na stopę za niską
Piosenka podniesie Ci ją
Para ra ra ra(…)” #kabaret #kabaretstarszychpanów #kultura #piosenka #muzyka #happy #art #żartnapisała dziennikarka stacji telewizyjnej TVN.

Źródło: Facebook

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)