Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Taką wiadomość przekazał „Fakt” a za nim także portal inne krajowe media. Portal podał także, że sprawa ma być poważna z racji wieku polityka i charakteru choroby.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Z informacji „Faktu” wynika, że wicemarszałek Sejmu trafił do Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie, gdzie przeprowadzono zabieg. Miał go przeprowadzić znany polski chirurg prof. Andrzej Matyja – prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej. Ten jednak nie potwierdził operacji w rozmowie z „Faktem”, powołując się na tajemnicę lekarską.

Ryszard Terlecki to jeden z ważniejszych i bardziej znanych polityków z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W aktualnej kadencji Sejmu polityk jest wicemarszałkiem Sejmu. Terlecki to poseł na Sejm VI, VII, VIII i IX kadencji. Z kolei od roku 2015 jest przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Autor książek, m.in.: Oświata i popularyzacja nauki w Galicji w okresie autonomii, Dyktatura zdrady. Polska w 1947 roku, Profesorowie UJ w aktach UB i SB.

Wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Niepokojące wiadomości trafiły do mediów. Wynika z nich, że wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Z dostępnych wiadomości wynika, że sprawa jest poważna.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Marszałek Terlecki miał atak woreczka żółciowego. W jego wieku (72 l.) uszkodzenie tego organu grozi najpoważniejszymi konsekwencjamiczytamy na stronie „Faktu”.

Mimo wszystko Fakt podał, że zabieg miał być planowy.  „Jak udało nam się ustalić, bóle pojawiły się już kilka dni temu, ale dzisiaj sytuacja stała się bardzo poważna. Zabieg miał być jednak planowy. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest polityk” – pisze gazeta.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Jak ustalił „Fakt”, bóle pojawiły się kilka dni temu, ale to w sobotę sytuacja miała stać się poważna. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest polityk.

Ryszard Terlecki to jeden z bardziej znanych polityków z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, które rzadzi w Polsce od roku 2015. W aktualnej kadencji Sejmu polityk jest wicemarszałkiem Sejmu. Terlecki to poseł na Sejm VI, VII, VIII i IX kadencji. Z kolei od roku 2015 jest przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest także autorem takich książek, jak między innymi.: Oświata i popularyzacja nauki w Galicji w okresie autonomii, Dyktatura zdrady. Polska w 1947 roku, Profesorowie UJ w aktach UB i SB.

Źródło: Fakt

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza