Mocne słowa o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Anna Michalska to rzecznik Straży Granicznej. Polska funkcjonariuszka zyskała na popularności szczególnie za sprawą sytuacji, która od wielu już tygodni ma miejsce na granicy Polski z Białorusią.
Mimo wszystko na temat rzecznik Straży Granicznej w ostatnim czasie posypały się negatywne komentarze. Krytycy zwracają przede wszystkim swoją uwagę na podejście do pewnych mediów i zadawanych przez nich pytań w związku z sytuacją na granicy.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać
Mimo wszystko nie brak także zdań pozytywnych na temat wykonywanych obowiązków przez rzecznik Straży Granicznej. Jeden z komentarzy broniących Annę Michalską za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił dziennikarz Telewizji Polskiej – Michał Rachoń. Redaktor TVP w ten sposób odpowiedział na wpis opublikowany na Twitterze przez portal „Wirtualne Media”, w którego opisie można przeczytać, że „Anna Michalska swoim zachowaniem naraża na szwank wizerunek @Straz_Graniczna „.

Anna Michalska rzecznik Straży Granicznej – Michał Rachoń w obronie

Wydarzenia na granicy Polski z Białorusią są poruszane w krajowych mediach i opinii publicznej od dłuższego czasu. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego.

Czas jego obowiązywania został niedawno przedłużeny przez Sejm o 60 dni. Za przedłużeniem stanu wyjątkowego głosowało 237 posłów, 179 było przeciw, a 31 posłów wstrzymało się od głosu.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki
W związku z tym jednym ze źródeł informacji na temat sytuacji na granicy są komunikaty, które udostępnia za pośrednictwem mediów społecznościowych Straż Graniczna. Odpowiedzi na pytania ze strony mediów udziela także rzecznik SG – Anna Michalska, lecz w ostatnim czasie na jej temat powstało wiele krytycznych komentarzy. Do jednego z nich postanowił odnieść się dziennikarz Telewizji Polskiej – Michał Rachoń.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Redaktor TVP odpowiedział na Twitterze na artykuł portalu „Wirtualne Media” noszący tytuł „Anna Michalska swoim zachowaniem naraża na szwank wizerunek Straży Granicznej”.

W odpowiedzi Michał Rachoń napisał:

Jest funkcjonariuszem polskiego państwa na hybrydowej wojnie jaką prowadzi z nami reżim. I jest w swojej swojej służbie świetnanapisał Rachoń.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza