Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

Mirosław Hermaszewski został zatrzymany przez policję. Z informacji medialnych wynika, że znany Polak prowadził samochód pod wpływem alkoholu i to właśnie z tego powodu został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Media podają także, że mężczyzna miał 0.6 promila alkoholu. Niestety nie jest to w ostatnim czasie pierwszy taki przypadek wśród znanych osób, które zostały zatrzymane w związku z brakiem trzeźwości za kierownicą. 

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

W ostatnim czasie media podały wiadomość między innymi o Macieju Szczęsnym, który został zatrzymany przez policję i w trakcie kontroli stwierdzono u niego jazdę pod wpływem alkoholu. Podobny los spotkał także Beatę Kozidrak. Dwa lata temu głośno było także na temat dawnego prezentera stacji TVN i TVP – Kamila Durczoka, który doprowadził do kolizji pod wpływem alkoholu na drodze krajowej nr 1 pod Piotrkowem Trybunalskim. Co wiadomo na temat zatrzymania Mirosława Hermaszewskiego?

Mirosław Hermaszewski został zatrzymany

Mirosław Hermaszewski to jak do tej pory jedyny Polak w kosmosie. Z dzisiejszych informacji podanych przez media wynika, że znany Polak został zatrzymany przez policję w Kiełpieńcu, w pobliżu Gostynina na Mazowszu.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Wiadomość na ten temat jako pierwsi podali dziennikarze RMF FM.  Z ich informacji wynika, że funkcjonariusze po cywilnemu zauważyli „samochód jadący zygzakiem”, „akurat jechali tuż za nim”. Powiadomili potem patrol drogówki, informując, że kierowca volvo może być nietrzeźwy.

O godzinie 13.30 policjanci zatrzymali 80-letniego kierowcę volvo. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał 0,567 promila w wydychanym powietrzu. Do zatrzymania doszło w miejscowości Kiełpieniec. Po wykonaniu czynności kierowca został zwolniony do domu, auto przekazano osobie wskazanejpowiedział Rafał Jeżak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Nie podał tożsamości mężczyzny.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Mirosław Hermaszewski urodził się 15 września 1941 w Lipnikach. Hermaszewski to polski lotnik, kosmonauta, generał brygady i pilot Wojska Polskiego. Pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos. Jest młodszym bratem gen. bryg. Władysława Hermaszewskiego który także był pilotem.

Źródło: TVN24

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)

Gowin mocno na temat Morawieckiego. Dostał bezlitosną ripostę

Najnowszy sondaż: Złe wieści dla Donalda Tuska i KO