Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Smutna wiadomość obiegła dziś pod wieczór media. Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Artysta był znany z wielu bardzo charakterystycznych i kultowych ról. Z kolei w ostatnim czasie można go było oglądać przede wszystkim w serialu Telewizji Polskiej – „Barwy Szczęścia”, który cieszy się dużą popularnością wśród Polaków.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Aktor Wystąpił w trakcie swojej kariery w filmach takich jak Vabank (1981), Wakacje z Madonną (1983), Vabank II, czyli riposta (1984), Kiler (1997), Kiler-ów 2-óch (1999), Cześć Tereska (2001) i Statyści (2006), Chwila nieuwagi, czyli drugi sztos (2011). Kiersznowski występował także w serialach: Samo życie, Twarzą w twarz i przede wszystkim Barwy szczęścia i Blondynka.

Urodził się i dorastał w Warszawie. Pasją do aktorstwa zaraziła go jego mama. W wieku dwudziestu sześciu lat trafił do filmu Andrzeja Wajdy –  „Człowiek z marmuru” (1976). W 2007 przyjął rolę Stefana Górki, ojca Kasi, w którą  wciela się Katarzyna Glinka w serialu TVP2 „Barwy szczęścia”. Krzysztof Kiersznowski miał 70 lat. Smutne wieści potwierdzają jego współpracownicy z Teatru tm, który w związku z sytuacją opublikowali wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski

Smutna wiadomość obiegła dziś pod wieczór media. Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor Wystąpił w trakcie swojej kariery w filmach takich jak Vabank (1981), Wakacje z Madonną (1983), Vabank II, czyli riposta (1984), Kiler (1997), Kiler-ów 2-óch (1999), Cześć Tereska (2001) i Statyści (2006), Chwila nieuwagi, czyli drugi sztos (2011).

Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Kiersznowski zasłynął także ze swojej gry w serialach: Samo życie, Twarzą w twarz i przede wszystkim Barwy szczęścia i Blondynka.

Post o śmierci aktora zamieścił Teatr tm za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kochany Krzysiu, nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota – czytamy.

Polecamy także: Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał

– Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu – na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z Tobą, dyskusji i sporów, będzie nam brakowało Twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności. Łączymy się w żalu z Martine, Kasią i Maxem – napisał dyrektor teatru, Tomek Mędrzak na Facebooku.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)