Rachoń wypunktował Tuska w TVP. Dziennikarz nie gryzł się w język (WIDEO)

Redaktor TVP – Michał Rachoń wypowiedział się na temat Donalda Tuska w programie „Jedziemy”, który jest nadawany na kanale TVP Info. Dziennikarz odniósł się między innymi do afery Amber Gold oraz także sprawy związanej ze środkami z Otwartego Funduszu Emerytalnego. Oba tematy były głośno komentowane za czasów rządów Donalda Tuska.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

W sobotę oficjalnie Donald Tusk powrócił do polskiej polityki. Decyzja byłego premiera jest odbierana jako jedna z ostatnich opcji, która być może umożliwi wyjście z kryzysu Platformie Obywatelskiej. Jednakże pod adresem byłego szefa polskiego rządu słuchać krytyczne komentarze.

Michał Rachoń wypowiedział się na temat Donalda Tuska w programie „Jedziemy”

Platforma Obywatelska w ostatnich miesiącach przeżywa jeden z największych kryzysów w swojej historii. Nie dawno media informowały między innymi o najniższych notowaniach sondażowych Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi właśnie Platforma. W dodatku od dłuższego czasu w szeregach PO można było zauważyć poważny kryzys przywódczy.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Jego negatywne skutki najbardziej zostały uwidocznione za przewodnictwa Borysa Budki. W tej sytuacji wybawicielem dla Platformy Obywatelskiej ma być Donald Tusk, który oficjalnie wraca do krajowej polityki.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Do powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki odniósł się redaktor Michał Rachoń w programie „Jedziemy” w TVP Info, który komentował przemówienie szefa PO. Dziennikarz Telewizji Polskiej odniósł się między innymi do spraw związanych z Amber Gold oraz także OFE. W temacie tej ostatniej sprawy związanej z Otwartymi Funduszami Emerytalnymi przywołano słowa Donalda Tuska na ten temat. W swojej wypowiedzi Michał Rachoń podniósł także temat dotyczący świadczeń społecznych za czasów rządów Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej oraz również wątek wieku emerytalnego.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Do programu Michała Rachonia odniosła się za pośrednictwem mediów społecznościowych – Aleksandra Wasilewska.

Morawiecki to jest nowy PiS – całkowita zmiana stylu działania.
A co robi Tusk? Nie zauważył przemiany PiS. A rezolucje, które promował – są skandaliczną zdradą interesu Polski. Propozycja wojny polsko-polskiej – jest żałosna. Bardzo poważne zarzuty opisuje @michalrachonnapisała Aleksandra Wasilewska.

Źródło: Twitter,  TVP

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie