Zaskakujące słowa poseł PO w TVP. Politycy zaczęli łapać się za głowy (wideo)

Poseł Marta Wcisło z PO w TVP Info wypowiedziała się na temat dotyczący aborcji. Posłanka w trakcie rozmowy na ten temat podkreśliła, że sama jest osobą wierzącą. W swoje wypowiedzi odniosła się także do wolnej woli człowieka.

Polecamy również: Mazurek nie wytrzymał. Zaskakujące słowa nt. Donalda Tuska

W dodatku polityk Platformy Obywatelskiej postanowiła w programie „O co chodzi” zacytować fragment Pisma Świętego. Wcisło podkreśliła także, że jako osoba wierząca nie dokonałaby aborcji. Zaskoczeni wystąpieniem poseł byli przede wszystkim Artur Dziambor z Konfederacji oraz prowadząca program — Magdalena Ogórek.

Poseł Marta Wcisło z PO w TVP Info

Marta Wcisło była jednym z gości programu „O co chodzi” w TVP Info, który poprowadziła Magdalena Ogórek. Jednym z poruszonych tematów dyskusji była kwestia dotycząca aborcji. Na ten temat wypowiedziała się posłanka Platformy Obywatelskiej, która jednocześnie podkreśliła, że sama jest osobą wierzącą.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

Dodała także, że Polska jest krajem świeckim i nie można w tej sytuacji decydować za inne kobiety. Poseł Platformy zacytowała także fragment Pisma Świętego. W tym momencie Artur Dziambor z Konfederacji złapał się za głowę.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Bóg stworzył ludzi na swój obraz. W przeciwieństwie do zwierząt, które kierują się głównie instynktem, przypominamy Stwórcę pod względem zdolności do przejawienia cech, jak miłość i sprawiedliwość oraz podejmowanie ich własnej woli” – powiedziała Wcisło, która z całą pewnością mocno zaskoczyła zarówno prowadzącą program, jak i również pozostałych gości.

Kim jest posłanka PO?

Marta Wcisło ukończyła studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowe studia pedagogiczne. Zajęła się prowadzeniem wraz z mężem prywatnego przedsiębiorstwa w branży handlowej.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

W wyborach parlamentarnych w 2019, startując z 3. miejsca listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu wyborczym nr 6, zdobyła 15 062 głosy, uzyskując mandat posłanki na Sejm IX kadencji.

Źródło: Wikipedia, Twitter

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza