Brat Daniela Obajtka wyszedł na konferencję PO przed swoim domem. „Okłamujecie ludzi” (wideo)

Brat Daniela Obajtka – Bartłomiej Obajtek wyszedł do polityków Platformy Obywatelskiej, którzy przed jego nieruchomością postanowili przeprowadzić konferencje prasową. Kiedy poprosił parlamentarzystów o pokazanie dokumentów, na podstawie których formułują zarzuty, nie zgodzili się na to. W dodatku poseł Agnieszka Pomaska zasugerowała Bartłomiejowi Obajtkowi, aby skontaktował się ze swoim bratem. – Niech pan zadzwoni do brata – mówiła poseł Platformy Obywatelskiej.

Polecamy także: Bielan wprost odpowiada Olejnik w TVN. Ostra reakcja europosła na pytanie dziennikarki

Brat Daniela Obajtka – Bartłomiej Obajtek wyszedł do polityków Platformy Obywatelskiej

Posłowie KO i Platformy Obywatelskiej zorganizowali w sobotę konferencję prasową przed nieruchomością, która ma należeć w rzeczywistości do brata Prezesa PKN Orlen – Bartłomieja Obajtka. Brat Daniela Obajtka mówił, że to on jest właścicielem posesji i domu, który wybudował jego ojciec. Z kolei politycy Koalicji Obywatelskiej twierdzili, że majątek Daniela Obajtka jest ukrywany. Dowodem  ma być akt notarialny z 2003 roku dotyczący działki, na której stoi nieruchomość. W konferencji prasowej brali udział Agnieszka Pomaska i Zbigniew Konwińsk.

Przyjeżdżacie i robicie z niczego awanturę. Ingerujecie w życie prywatne. 14 lat ciężko pracuję po to, żebyście państwo happeningi robili i okłamywali ludzi?pytał posłów Koalicji Obywatelskiej Bartłomiej Obajtek, brat prezesa Orlenu.

Polecamy także: Dziennikarka TVP nie żyje. „Kochała Boga, Polskę i ludzi”

Jeżeli ktoś kilka dni temu przyjechał pod nieruchomość, gdzie wycenił na podstawie widzimisię nieruchomość na 5 mln zł gdzie musiałby metr kwadratowy kosztować 17 tys. zł łącznie z garażem, to jest poważne?pytał.

Może pani poseł się odniesie do takich wysokich cen? Wyższych niż w Warszawie?pytał posłanki PO.

Bartłomiej Obajtek mówił, że budynek wybudował jego ojciec.

miał finanse i kompetencje, bo prowadził firmę budowlaną i wykonał tę inwestycję”.

Przyjeżdżacie i robicie z niczego awanturę, ingerujecie w życie i mam nadzieję, że nie zaingerujecie w moje kwestie finansowe, bo tego nie podaruję; 14 lat ciężko pracuję po to, żebyście państwo happeningi robili i okłamywali ludzi?podsumował brat prezesa Orlenu.

Źródło: TVP Info 

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”

Korwin-Mikke znowu szokuje. Jego wpis ponownie przekroczył granicę