Zapytali Polaków o słowa Kurdej-Szatan. Miażdżący wynik sondażu

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu wywołała niemały skandal za sprawą swojego wpisu, który opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jego treści znana aktorka odniosła się do polskiej Straży Granicznej w sposób mocno kontrowersyjny. W tej sytuacji celebrytka musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Na ten temat przeprowadzono badanie, którego wyniki opublikował portal „Wirtualna Polska”. Jego rezultaty zdecydowanie nie są zbytnio pozytywne dla aktorki, która sporą popularność zyskała przede wszystkim za sprawą swoich występów w reklamie popularnej sieci komórkowej. Czy aktorce uda się jeszcze odwrócić fatalne skutki, które wywołał jej wpis sprzed miesiąca? Z pewnością przez najbliższy czas może to być dla niej bardzo trudne zadanie.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Warto dodać, że Barbara Kurdej-Szatan za swoje słowa przeprosiła. W ostatnim czasie udzieliła także wywiady dla Magdy Mołek oraz portalu „Salon24”. Z kolei w drugiej ze wspomnianych rozmów aktorka otrzymała wiele mocnych pytań od Sławomira Jarzębowskiego. W tej sytuacji można odnieść wrażenie, że ten wywiad raczej nie do końca przyczynił się do odwrócenia negatywnej atmosfery wokół celebrytki. W dodatku badanie na temat jej wypowiedzi opublikowane przez „Wirtualną Polskę” nie jest dla niej zbyt pozytywne.

Barbara Kurdej-Szatan i skandal ws. Straży Granicznej – wyniki ankiety

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu wywołała niemały skandal za sprawą swojego wpisu, który opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jego treści znana aktorka odniosła się do polskiej Straży Granicznej w sposób mocno kontrowersyjny. Wyniki na ten temat opublikowała Wirtualna Polska.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Jedno z pytań zadane ankietowanym brzmiało – „Czy słyszałeś, że Barbara Kurdej-Szatan nazwała na swoim Instagramie polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej m.in „Mordercami” i „maszynami ślepo wykonującymi rozkazy” w związku z konfliktem na granicy polsko-białoruskiej?”. Na to pytanie twierdząco odpowiedziało 82 proc. ankietowanych. Z kolei odpowiedź „nie”
zaznaczyło tylko 18 proc.

Dalej zapytano – „Jak oceniasz wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan na temat polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej?”. Na to pytanie 4 proc. ankietowanych odpowiedziało, że „zdecydowanie pozytywnie” a 8 proc., że „zdecydowanie pozytywnie”. 22 proc. dało odpowiedź „trudno powiedzieć”. Z kolei odpowiedź „raczej negatywnie” zebrała 24 proc. A „zdecydowanie negatywnie” aż 42 proc.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Kolejne pytanie brzmiało – „Czy według Ciebie powinna zostać ukarana za zniesławienie funkcjonariuszy Straży Granicznej w wyniku śledztwa wszczętego przez prokuraturę”. W tej sytuacji „zdecydowanie tak” odpowiedziało 29 proc. „Raczej tak” 17 proc. „Trudno powiedzieć” – 19 proc. „Raczej nie” – 17 proc. „Zdecydowanie nie” – 18 proc.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Szokujące słowa Łukaszenki o Polsce. Dyktator wspomniał o Tusku

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)