Marek Jakubiak w szpitalu. Nowe wieści nt. polityka

Znany polityk Marek Jakubiak trafił do szpitala. Były poseł w tym tygodniu zamieścił wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie prócz opisu dodał także zdjęcie, na którym było widać między innymi szpitalne łóżko oraz wystrój pomieszczenia, który zdecydowanie wskazywał na to, że znany polityk najprawdopodobniej przebywa w placówce medycznej.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Z kolei dziś również za pośrednictwem mediów społecznościowych Marek Jakubiak zamieścił zdjęcie oraz krótki opis. Na wspomnianej fotografii widzimy Pana Marka leżącego na łóżku szpitalnym. Co dokładnie w swoim drugim wpisie oznajmił były poseł, a dziś lider Federacji dla Rzeczpospolitej?

Marek Jakubiak trafił do szpitala

Marek Jakubiak to polityk dobrze znany przede wszystkim prawej stronie polskiej sceny politycznej. Jakubiak posłem został w roku 2015, kiedy to startował z list formacji politycznej Pawła Kukiza – Kukiz’15. Z kolei w roku 2020 wystartował w roli kandydata na urząd prezydenta Polski. Polityk jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem oznajmił fanom niepokojącą wiadomość.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

W środę na profilu Marka Jakubiaka pojawiła się wiadomość o odwołaniu „Nocnych rozmów Polaków”. Jest to cykl, który za pośrednictwem mediów społecznościowych prowadzi Marek Jakubiak. Były poseł w tej sytuacja wyraził także nadzieję, że odbędą się one w następnym tygodniu. Jak się można było domyśleć – powód decyzji Marka Jakubiaka nie był przypadkowy. Oprócz kilku słów skierowanych do sympatyków polityk zamieścił także zdjęcie, na którym widać było fragment szpitalnego łóżka oraz także pomieszczenie, którego wystrój wskazywał na salę przeznaczoną dla pacjentów.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Bardzo mi przykro ale muszę odwołać Nocne Polaków Rozmowy. Jak łatwo się domyśleć nie jest łatwo. Miejmy nadzieję, że za tydzień będąnapisał w mediach społecznościowych Marek Jakubiak.

Pod publikacją znalazł się także komentarz, który zamieściła poseł Agnieszki Ścigaj, która niegdyś reprezentowała Kukiz’15.

Marku zdrowia. Mam nadzieję że to tylko profilaktykanapisała posłanka.

Polecamy również: Kukiz zaregował na oświadczenie TVN. Zabawna odpowiedź polityka

Na jej komentarz odpowiedział Marek Jakubiak, który odparł krótko, że jego wizyta w placówce leczniczej nie jest profilaktyką.

Z kolei już dziś Marek Jakubiak zamieścił nowy wpis, który zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Wynika z niego, że były poseł przeszedł operację. Jednocześnie lider Federacji dla Rzeczpospolitej podziękował za słowa udzielonego mu wsparcia.

Już po operacji dziękuję za wiele słów troskinapisał na Twitterze Marek Jakubiak.

Panu Markowi życzymy dużo zdrowia.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź