Fatalne wieści dla widzów TVP. Ogórek odchodzi ze znanego programu?

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz to dwie gwiazdy programu „W kontrze”, którego emisja odbywa się na antenie stacji telewizyjnej TVP Info.

Z najnowszych informacji podanych przez media wynika, że być może popularna dziennikarka już w wspanianym programie więcej się nie pojawi.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Program „W kontrze” jest programem publicystycznym, który w ostatnim czasie zyskał na rozgłosie i popularności przede wszystkim za sprawą dwójki jego prowadzących, a więc Magdaleny Ogórek oraz Jarosława Jakimowicza. Na antenie poruszane są tematy bieżących wydarzeń mających miejsce zarówno w Polsce, lecz także na świecie.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Niestety stali widzowie programu „W kontrze” w najbliższym czasie mogą przejść niemały szok. Z doniesień medialnych wynika bowiem, że już więcej możemy nie zobaczyć razem na antenie Magdaleny Ogórek oraz także Jarosława Jakimowicza. Pewien zakres wiadomość na ten temat przedstawił portal „Wirtualne Media” w rozmowie z Jarosławem Olechowskim, dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz nie poprowadzą już razem „W kontrze” w TVP Info?

Wygląda na to, że „W kontrze”, w najbliższym czasie czeka niemała rewolucja. Program wielu widzów może kojarzyć przede wszystkim za sprawą dwójki prowadzących, którymi do tej pory byli Magdalena Ogórek oraz Jarosław Jakimowicz. Według doniesień medialnych program ma zwiększyć ilość swoich emisji. Program ma być emitowany przez trzy dni w tygodniu.

Kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły „W kontrze” i poszerzeniem grona prowadzącychmówi Olechowski w cytowany przez portal Wirtualne Media.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

To jednak nie koniec rewelacji na ten temat. Złe wieści płyną przede wszystkim do fanów Magdaleny Ogórek. Dziennikarka być może już się więcej w programie nie wystąpi. Telewizja Polska ma dla znanej dziennikarki szykować nowy codzienny program, który dla gwiazdy TVP ma być bardzo angażujący.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

Będzie to program codzienny i bardzo angażujący, stąd rozważane jest w ogóle odejście redaktor Ogórek z „W Kontrze”. Ale nic nie jest jeszcze przesądzonepodsumowuje szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Źródło: Wirtualne Media

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)