Nietypowa sytuacja w Sejmie. Budka wyprowadził nagle Sienkiewicza (wideo)

Borys Budka i Bartłomiej Sienkiewicz w Sejmie – nietypowa sytuacja, która w bardzo krótkim czasie obiegła internet. Chodzi dokładnie o nagranie.

Do dość nietypowej sytuacji doszło w polskim Sejmie. Do internetu dostało się nagranie, na którym zarejestrowano Bartłomieja Sienkiewicza. Polityk Koalicji Obywatelskiej schodził w dół do miejsca, w którym siedział Borys Budka. Na widok Bartłomieja Sienkiewicza Borys Budka prędko wstał, a następnie wyprowadził swojego partyjnego kolegę. Nagranie z tego wydarzenia prędko obiegło internet.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Według mediów do całej sytuacji miało dojść pod koniec środowych obrad Sejmu. Nagranie bardzo szybko obiegło internet, gdzie napotkało wiele komentarzy. Z kolei przemawiający w trakcie obrad Dariusz Olszewski z Solidarnej Polski zwrócił się do marszałka Ryszarda Terleckiego z apelem: „Panie marszałku, chyba trzeba alkomat na salę”. Natomiast w trakcie, kiedy Borys Budka wychodził wraz z Bartłomiejem Sienkiewiczem słychać było różnego rodzaju głosy padające na temat zaistniałej sytuacji.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Na ten temat w Radiu Zet pytany był Borys Budka. Padły także domniemania, że Bartłomiej Sienkiewicz był nietrzeźwy. Na ten temat Borys Budka stanowczo postanowił odpowiedzieć, że:

To są jakieś bzdury. Rozmawiałem z Bartkiem Sienkiewiczem i przed debatą, i w trakcie wyszliśmy tę sprawę omówićpadła odpowiedź.

Dopytywany, czy nie czuł woni alkoholu Budka odparł, że nie.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

To jest po prostu poziom debaty sejmowej. Rozmawiamy o facecie – mówię o Mejzie – który próbował wyłudzać pieniądze od rodziców ciężko chorych dzieciaków, a co zamiast tego mamy? Jakieś filmiki produkowanych przez pisowskich trolli, przez pisowskich posłów, sugerujące tego typu rzeczymówił Budka.

Borys Budka i Bartłomiej Sienkiewicz w Sejmie – nietypowa sytuacja w polskim Sejmie

Borys Budka i Bartłomiej Sienkiewicz w Sejmie – nietypowa sytuacja, która w bardzo krótkim czasie obiegła internet. Chodzi dokładnie o nagranie.
Borys Budka i Bartłomiej Sienkiewicz w Sejmie – nietypowa sytuacja, która w bardzo krótkim czasie obiegła internet. Chodzi dokładnie o nagranie. Źródło: Screen Twitter.

Do dość nietypowej sytuacji doszło w polskim Sejmie. Do internetu dostało się nagranie, na którym zarejestrowano Bartłomieja Sienkiewicza. Polityk Koalicji Obywatelskiej schodził w dół do miejsca, w którym siedział Borys Budka.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Na widok Bartłomieja Sienkiewicza, były lider Platformy prędko wstał, a następnie wyprowadził swojego partyjnego kolegę.

Nagranie, które obiegło internet poniżej.

Źródło: Twitter, Rzeczpospolita

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)