Krystyna Janda wyjechała z Polski na 5 dni. „Straciłam wszelki sens”

Krystyna Janda za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram poinformowała o swoim wyjeździe z kraju.

Znana aktorka zamieściła wpis wraz ze zdjęciem, gdzie w pewnym skrócie uzasadniła swoją decyzję.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Krystyna Janda to bez wątpienia jedna z bardziej znanych polskich aktorek, o której w ostatnim czasie bywa głośno. Niedawno na temat Krystyny Jandy wypowiedzieli się Robert Mazurek oraz Krzysztof Stanowski na antenie Kanału Sportowego w programie „Mazurek&Stanowski”. Para dziennikarzy skupiła się wówczas przede wszystkim na wypowiedzi aktorki, która w niedawnym wywiadzie dla Newsweek Polska mówiła o drożyźnie.

Mało jem ostatnio. Ktoś mi wytłumaczył, że głodówka jest bardzo zdrowa, i miał rację. Nawet na poprawę nastroju. Jak kupię bochenek chleba, to go dzielę i zamrażam. Na tydzień wystarcza. Ale ceny rosnąpodkreśliła w rozmowie z Newsweekiem Krystyna Janda.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Artystka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Z ostatnich jej publikacji na Instagramie mogliśmy się dowiedzieć między innymi, że aktorka postanowiła na krótki czas wyjechać z kraju. W publikacji sprzed pięciu dni aktorka krótko napisała: – Uciekam na 5 dni dla zdrowia psychicznego.

Z kolei w najnowszym wpisie Krystyna Janda delikatnie rozwinęła swój krótki wywód. Co tym razem postanowiła napisać?

Krystyna Janda na portalu Instagram o wyjeździe

Krystyna Janda za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram poinformowała o swoim wyjeździe z kraju, który miał trwać pięć dni. Znana aktorka zamieściła wpis wraz ze zdjęciem, gdzie w pewnym skrócie uzasadniła swoją decyzję.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Pierwszy wpis na ten temat aktorka zamieściła pięć dni temu. Wówczas to pisała tylko, że – Uciekam na 5 dni dla zdrowia psychicznego – napisała za pośrednictwem popularnego serwisu informacyjnego.

Z kolei w najnowszej swojej publikacji artystka rozwinęła swoje powody, dla których zdecydowała się na pięciodniowy wyjazd z kraju.

Polecamy również: Nowy sondaż. Zaskakujące wyniki PiS i Konfederacji

Jutro wracam do Polski, tam 500 zgonów dziennie i uchodźcy, dzieci umierają na granicy, ja uciekłam na 5 dni bo straciłam wszelki sens. Wracam go odzyskaćnapisała aktorka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Krystyna Janda za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram poinformowała o swoim wyjeździe z kraju, który miał trwać pięć dni.
Krystyna Janda za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram poinformowała o swoim wyjeździe z kraju, który miał trwać pięć dni. / źródło: Instagram

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)